« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Brozekler’in biraz zamana ihtiyacı var

Bordo mavili takımın teknik direktörü Şenol Güneş, Schalke maçında oynatmadığı Polonyalı ikizlerin ligin ikinci haftasından sonra hazır olacağını açıkladı.

Yunus Emre SEL/DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR, Almanya’nın güçlü takımı Schalke’yi 3-0 yendi ikinci yarı öncesi iyi sinyaller verdi. Teknik direktör Şenol Güneş de bu maçta oynatmadığı yeni transferler Polonyalı kardeşler Piotr ve Pawel Brozek’in form tutması için biraz zamana ihtiyaç duyduklarını söyledi. Güneş, iki futbolcunun ancak ligin 2. haftasından sonra hazır hale gelebileceğini ifade etti. Bu arada UEFA.com, yeni transferler Pawel ve Piotr Brozek kardeşlerden esinlenerek hazırladığı haberinde Avrupa’nın futbol ikizlerini mercek altına aldı. Site, Polonyalı ikizleri Avrupa futbol tarihinde bir ilki gerçekleştirmelerini sağlayan başarılarını ve birbirlerine ne denli bağlı olduklarını şu ifadelerle anlattı:

Avrupa’da bir ilk

“Polonyalı milli oyuncular ve ikiz kardeşler Piotr ve Pawel Brozek bu hafta içerisinde 4. kez birlikte bir takıma transfer olarak ayrılmaz bir ikili olduklarını kanıtladılar.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler