Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Broos’un ruh hali şüpheli

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, görevine son verdiği eski çalıştırıcısının kendisi ve kulübü hakkında yaptığı açıklamalara çok sert cevap verdi.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME

TRABZONSPOR Başkanı Sadri Şener, “Haziran’dan beri kimse para alamıyor. Yönetim, sahaya çıkaracağım kadroya müdahale ediyor“ gibi çarpıcı açıklamalarda bulunan eski teknik direktörü Hugo Broos’a büyük tepki göstererek, “Bunları söylediyse, ruh halinden şüphe ederim“ dedi.
Broos’un daha önce gündem yaratan açıklamalarının artık tercüme hatası olmadığına inandığını dile getiren Şener şunları söyledi:“Şimdi de Ramazan’da eşiyle yemeğe gittiğinde, herkesin kötü baktığını iddia ediyor. Eğer bunları dediyse Broos’un ruh halinden şüphe ederim. Bir futbolcu 5 ay para almayacak ve oynayacak. İşte futbolcular da orada, sorun. ‘Kasım maaşını alamadım’ diyor.  Maaş ayın 30’unda alınır, sen 20’sinde gittin. “ Şener, Broos’un, “Oynatacağım kadroma karışıyorlar“ iddiasına ise esprili biçimde, “Takımı yapsaydım, ben çift santrfor oynatırdım“ diye cevap verdi.  Sadri Şener, Fatih Tekke’nin transferini ocak ayında bitirmeye çalışacaklarını  da açıkladı.

TOKİ’ye yüklendi

TRABZON’a stat yapmayı gündemine almayan TOKİ’ye ateş püsküren Sadri Şener, “TOKİ bizi sevmiyor mu? Bizim stadımızı yapsa da bu tartışmalar bitse iyi olmaz mı? Kayseri Stadı yapıldı ama F.Bahçe maçında 6600 seyirci vardı. Demek ki o stat buraya yapılmalıydı” dedi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz