« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Brigel’e güvenin

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Feldkamp, Almanya’dan yönetimi'ne garanti verdi:

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Tankut Dinç, rahatsızlığı nedeniyle yönetimden dört hafta izin isteyen Kalli'nin kesinlikle istifa etmediğini ve dönene kadar takımı Antrenör Briegel'in çalıştıracağını söyledi.

Sezon sonuna kadar Kalli

4 hafta yok

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Tankut Dinç ve Transfer Komitesi Başkanı Affan Keçeci, dün düzenledikleri basın toplantısında Feldkamp'ın rahatsızlığı nedeniyle dört hafta takımın başında bulunamayacağını belirterek, ‘‘Bundan böyle takımın patronu Brigel'dir. Her türlü yetki verilmiştir’’ dedi.

Beni aratmayacak

Almanya'da bulunan Feldkamp dün bir saat süren telefon trafiğinde siyah beyazlı yöneticilere garanti vererek, ‘‘Ben süper bir kadro oluşturdum. Yardımcım Brigel beni aratmayacaktır. Buna inanıyorum. Takımı çok iyi tanıyor. Almanya'da onun çapında bir teknik adam yok’’ diye konuştu.

İstifa etmedi

Tankut Dinç, Yönetim Kurulu'ndan dört hafta izin isteyen Feldkamp'ın kesinlikle istifa etmediğini açıklayarak, ‘‘Hocamızın sağlık sorunları var. Ona güveniyoruz. En kısa zamanda aramıza dönecektir. Beşiktaş sezonu Feldkamp ve ekibiyle tamamlayacaktır. Kadromuza ve teknik heyete güvenimiz sonsuzdur’’ dedi.

Tsymbalar ile ön sözleşme

Durbin kontrol edecek

Beşiktaş'ta Rus futbolcu Tsymbalar'ın transferi, Profesör Faruk Durbin'in vereceği rapora bağlı. Yönetici Tankut Dinç, Almanya'da operasyon geçiren Tsymbalar ile ön anlaşma imzalandığını ve bu futbolcunun, Prof.Faruk Durbin tarafından kontrol altına alındığını söyledi.

Durbin bekleniyor

Yönetici Tankut Dinç, Rus futbolcunun transferi konusunda şöyle konuştu: ‘‘Tsymbalar'ın futbol oynamaya engel bir durumu olmadığını öğrenirsek onu hemen alırız. Profesör Faruk Durbin'in vereceği rapora göre bu futbolcunun Beşiktaş formasını giyip giymeyeceği belli olacak.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz