« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Briegel'den 3 emir

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Pres yapın, kanatlarda etkili olun, risk almayın

BeŞİktaŞ Teknik Direktörü, Kocaelispor maçı öncesinde futbolcularıyla toplantı yaparak uyarılarda bulundu ve galibiyet serisini sürdüreceklerini söyledi.

Zorlu deplasmanBeşiktaş Teknik Direktörü Hans Peter Briegel, Kocaelispor ile yarın deplasmanda oynayacakları karşılaşma öncesinde futbolcularına üç emir verdi. Alman çalıştırıcı ligin en zorlu deplasmanı olarak gördüğünü ifade ederek futbolcularla toplantı yaptı ve dikkatli olmalarını istedi.

Hazır olmalısınızAlman teknik adam, Kocaelispor karşısında görev alacak futbolcularına verdiği emirlerde şunları söyledi: ‘‘1- Pres yapıp rakibe nefes aldırmayın. 2- Kanatlardan etkili olun ve bu yollardan rakip defansın kilidini açın. 3- Kesinlikle riskli oynamayın, arkadaşlarınızın açık yönlerini kapatın.’’

Seriye devamBeşiktaş'ın galibiyet serisinin süreceğini iddia eden Briegel, takımda Bayram dışında sakat oyuncu bulunmadığına dikkat çekerek konuşmasını şöyle tamamladı: ‘‘Beşiktaş'ın bundan böyle puan kaybetmeye tahammülü yok. Sezon sonunda, beklentileri karşılayıp taraftarların yüzünü güldüreceğiz.’’ Êİsmail ER

Ulusoy, Seba'yı ziyaret etti

FUTBOL Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy ve yönetim kurulu üyeleri dün Beşiktaş Başkanı Süleyman Seba'yı ziyaret etti. Akaretler'deki kulüp binasında Seba'ya bir plaket veren Başkan Ulusoy, ‘‘Yöneticilik hayatımda hep Seba'yı örnek aldım. Onun gibi dürüst ve şerefli bir şekilde hizmet etmeye çalıştım’’ dedi. İlyas NAMOĞLU

Bilgili'den önemli toplantı

BEŞİKTAŞ başkan adaylarından Serdar Bilgili bugün Anadolu'dan gelen dernek yöneticilerine yemek vererek planlarını anlatacak. Bilgili, ‘‘Karşıma kim çıkarsa çıksın sonuna kadar mücadele edeceğim’’ dedi.

Hüseyin Özay da başkan adayı

BEŞİKTAŞ'ın kongre üyelerinden Hüseyin Özay, bugün Kaşıbeyaz Restaurant'ta başkan adaylığını açıklıyor. Özay, kulübü siyasi kimliklerden kurtaracaklarını belirterek, ‘‘Seba döneminin ardından doğrularla devam edeceğiz’’ dedi.

Kazancı'nın liste çalışmaları

BEŞİKTAŞLILAR Cemiyeti Başkanı Mehmet Kazancı, önümüzdeki pazartesi günü güçlü bir liste ile kongre üyelerinin karşısına çıkacaklarını belirtti. Kazancı, Türkiye ve Avrupa'da derneklerin de oluşturacağı bir komite kurulacağını açıkladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz