« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Brezilyalı Edson Fenerbahçe idmanında

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü. Sarı-lacivertli kulübün Bursaspor'a kiraladığı Brezilyalı oyuncu Edson Edmar Dias De Souza, idmana katıldı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Teknik direktör Zico yönetiminde Samandıra'daki tesislerde gerçekleştirilen antrenmanda, kondisyon çalışmalarına devam edildi.

Takım halinde koşunun ardından esneme hareketleri yapan sarı-lacivertliler, 1 saat 10 dakika süren antrenmanda gruplar halinde tempolu koşular yaptı.

Futbolcuların hava sıcaklığının yüksekliği nedeniyle bir hayli yorulduğu gözlenirken, koşunun son bölümünde sıcağa daha fazla dayanamayan bazı oyuncuların üzerindeki antrenman tişörtünü çıkardıkları görüldü.

Sarı-lacivertliler antrenmanın sonunda ise sahanın gölge kısmında karpuz yiyerek serinlemeye çalıştı.

COLIN KAZIM'A AYRI PROGRAM

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Colin Kazım Richards'a, antrenmanda takımdan farklı bir program uygulandı. Milli futbolcu, takım halinde yapılan koşunun ardından arkadaşlarından ayrılarak, antrenör Önder Özen yönetiminde daha kısa mesafede temposu yüksek koşular yaptı. Colin Kazım'ın antrenmanı 1,5 saat sürdü.

EDMAR DE SOUZA ANTRENMANDA

Fenerbahçe'nin geçen sezon transfer edip Bursaspor'a kiraladığı Brezilyalı oyuncu Edson Edmar Dias De Souza, sarı-lacivertlilerin antrenmanına katıldı.

Dün akşam İstanbul'a gelen Edmar, sarı-lacivertlilerin bu sabahki çalışmasında yer aldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler