Brezilya Ligi'nde Internacional takipte

Hürriyet Haber
26 Ekim 2005 - 09:45Son Güncelleme : 26 Ekim 2005 - 09:45

Brezilya Ligi'nde Cruzeiro, deplasmanda Coritiba'yı 3-0, Internacional de Goias'ı 1-0 yendi.

SıraTakımOGBMAYP
1Corinthians332076694967
2Goias3418610534160
3Internacional331788574059
4Fluminense3315117635156
5Palmeiras331599614854
6Santos3314109595052
7Parana3314910493951
8Cruzeiro3414911645851
9Atletico Paranaense3314613584848
10Sao Paulo3312912625345
11Ponte Preta3313515485844
12Botafogo3312714474843
13Fortaleza3312615455142
14Juventude3311913485442
15Sao Caetano3311814424841
16Vasco da Gama3310914587239
17Coritiba3310815394938
18Figueirense3391014455537
19Paysandu3310518567335
20Flamengo3381015385334
21Atletico Mineiro339618404833
22Brasiliense338916415633

































Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı