« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Brezilya basını: Ricardinho Türkiye'ye gitmeyecek

Brezilya basını, Beşiktaş’ın büyük oranda anlaştığı Corinthiansli futbolcu Ricardinho’nun Türkiye’ye gitmeyeceğini iddia etti. Corinthians'in resmi internet sitesi de, Beşiktaş ile ortada herhangi bir anlaşmanın olmadığını bildirdi.

Mehmet ÇİFTÇİ / MADRİD, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Brezilya’da yayınlanan Esportes gazetesi, "Ricardinho için İngiltere ve İtalya’dan teklifler var" başlığı ile verdiği haberinde, bu futbolcunun en iyi teklifi Beşiktaş’tan almasına rağmen bu takıma gitmesinin zor olacağını savundu.

Gazete, Ricardinho’nun daha önce Middlesbourg forması ile Premier Lig’de forma giydiğine dikkat çekerek, İngiltere’de başarısız olan Ricardinho’nun tekrar bu lige dönerek, kendisini kanıtlamaya çalışacağını yazdı.
 
Öte yandan Corinthians Kulübü’nün web sitesi, Beşiktaş’ın Ricardinho için kendilerine resmi teklif yaptığını belirterek, ortada herhangi bir anlaşmanın olmadığını ve bu kulübe Ricardinho için teklif veren diğer kulüplerle aynı mesafede olduklarını duyurdu.

Corinthians Kulubü, Beşiktaş’ın Fenerbahçeli futbolcu Alex’in menajeri Juan Figger aracılığıyla kendilerine teklif yaptığını kaydederek, görüşmelerin devam ettiğini belirtti.
 
Corinthians ile antramanlara çıkmayı reddeden Ricardinho ise, Avrupa’da tekrar futbol oynamak istediğini söyledi ancak Beşiktaş’ın kendisine yaptığı teklif hakkında konuşmak istemedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz