« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Brezilya basını: F.Bahçe Flores’i transfer etti

Brezilya basını, Fenerbahçe’nin, Corinthians takımında forma giyen Roger Galera Flores’i transfer ettiğini duyurdu. Flores'in Cuma gününe kadar resmi sözleşmeye imza atacağı iddia edildi.

Mehmet ÇİFTÇİ, MADRID, (DHA)
SON GÜNCELLEME
Brezilya’nın en ünlü spor gazetelerinden GloboEsporte, Fenerbahçe Kulübü’nün iki gün önce süpriz bir şekilde Corinthinas Kulübü’ne bir faks göndererek Roger’ı resmen istediğini yazdı.

Gazeteye göre Corinthians Kulübü Fenerbahçe’nin teklifine evet cevabı verdi. Gazete futbolcunun Cuma gününe kadar İstanbul'a giderek resmi sözleşmeye imza atacağını savundu.

Brezilya’da yayımlanan diğer gazeteler de Roger’ın transfer haberini manşetlerine taşıdı.

Esportivo ve Lancenet gazeteleri, Ricardinho’dan sonra diğer bir Corinthianslı forvet Roger’ın da Türkiye yolunda olduğunu yazdılar. Haberlerde Corinthians Kulübü’nün Fenerbahçe’den gelen cazip teklife evet demek zorunda kaldığı belirtildi.

1978 doğumlu ve 1.70 m. boyunda olan Roger Galera Flores Corinthians'a geçen sezon transfer oldu. Brezilya liginde geçen yıl 46 karşılaşmaya çıkan futbolcu 12 kez fileleri havalandırdı. Roger’ın gol ortalaması 0,26. Brezilya basını öldürücü deparlar yapan Roger’ın Brezilya liginin en hızlı oyuncusu olduğunu yazdı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz