« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bravo Okan

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

‘‘Parmak takar Arsenal maçında yine oynarım’’ diyen G.Saraylı Okan'ın bu açıklaması taktirle karşılandı, Altay'a yenilen Cimbom'a moral oldu. Kulüp doktoru Burhan Uslu ‘‘Okan'ı finale yetiştireceğiz’’ dedi.

O G.Saray'ın orta sahadaki dinamosu. O, Fatih Terim'in gözdelerinden birtanesi. İdmanda Capone ile çarpışıp sağ ayak başparmağı kırılan Okan, ‘‘Finalde ayağıma parmak takar yine oynarım’’ diyerek büyük bir fedakarlık örneği gösterdi. 17 Mayıs'ta Arsenal ile oynanacak UEFA Kupası finaline kilitlenen Cimbom'da, sakatlar için de seferberlik başlatıldı.

Okan Buruk, dün bütün günü kulüp doktoru Prof.Dr. Burhan Uslu'nun gözetiminde geçirdi. Sarı kırmızılı futbolcu, Arsel maçında sahada olacağını iddia ederken,‘‘Oynarım. Gerekirse oraya parmak takarım. Böyle bir maçta oynamayıpta hangi maçta oynayacağım. Ben neler atlattım. Bu bana hafif gelir’’ diye konuştu.

Dr Burhan Uslu, Okan için şunları söyledi: ‘‘Okan hırslı bir futbolcu. Her tadaviye karşılık veren yapısı var. Maç gününe kadar bu futbolcumuzu oynar vaziyette getirmek istiyoruz. Bizde bunu yapmak zorundayız. Ayak parmağındaki sorunu 17 Mayıs'a kadar çözeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Popescu ve Hagi'de finalde formalarını giyecek.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler