« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bravo... Bravo...

Rijkaard oyuncularını kapıda güler yüzle karşıladı hepsini kutladı. G.Saray Teknik Direktörü, “Genel olarak performanstan memnunum böyle bir takıma karşı oynamak kolay değil” dedi.

Ahmet KAYA-DHA
SON GÜNCELLEME

HOLLANDALI teknik direktör Frank Rijkaard, Gaziantepspor maçı sonrasında oldukça mutluydu. Karşılaşma içinde zaman zaman tedirgin olan başarılı çalıştırıcı, hakem Bünyamin Gezer’in bitiş düğüyle birlikte soyanma odasına gitti.

Burada takımını güler yüzle karşılayan teknik patron tüm oyuncularını kutladı, hepsine ‘Bravo’ dedi. Rijkaard daha sonra yaptığı basın toplantısında G.Antep’i oyunundan dolayı tekbirik etti ve şöyle konuştu: “Rakibimiz çok kaliteli bir takımdı. Ama 3 puan almasını bildik. Rakibi tebrik ediyorum. İlk 30 dakika iyi oynadık. Sonra pas hataları yaptık. Konsantrasyonumuzu kaybettik. Ana sebep skordan kaynaklanıyor. Bazı oyuncularımda yorgunluklar belirdi. Genel olarak performanstan memnunum. Böyle bir takıma karşı oynamak kolay değil. 2-0’dan sonra pozisyon hataları yaptık. Ancak lige galibiyetle başlamak mutluluk verici.”

Öte yandan G.Antep teknik direktörü Jose Couceiro, “Kaybettik ama maçın hakkı beraberlikti. Etkili olduk fakat beraberliği getirecek skoru kaydedemedik” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz