« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Brann havlu attı

Levski Sofya'yı elemesi durumunda üçüncü turda Galatasaray'la karşılaşacak olan Brann takımının antrenörü Teitur Thordarson, Şampiyonlar Ligi’ndeki şanslarının kalmadığını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
KORKTULAR

Galatasaray'ın Şampiyonlar ligindeki rakibi Norveç'in Brann takımına daha şimdiden korku saldı. Levski Sofya'yı elemesi durumunda üçüncü turda Galatasaray'la karşılaşacak olan Brann takımının Antrönörü Teitur Thordarson, şampiyonlar ligindeki şanslarının kalmadığını söyledi.

MÜTHİŞ TAKIM

Galatasaray'ın, Arsenal gibi güçlü bir takamı eleyerek UEFA kupasını kazandığını ve Avrupa'nın en güçlü takımlarından olduğunu unutmamak gerektiğini belirten Thordarson, ‘‘Avrupanın en güçlü takımlarında biri. Galatasaray 2000 yılında UEFA kupasını kazandı. Müthiş bir takım.’’ yorumunu yaptı.

FUTBOL ŞÖLENİ

Thordarson şunları söyledi; ‘‘Galatasaray, Bergenlilere unutulmaz ve bugüne kadar hiç yaşamadıkları bir futbol şöleni yaşatacak. Ancak kurada Galatasaray gibi bir takımın çıkması bizim şampiyonlar ligi şansımızı yok etti. Galatasaray özellikle kendi sahasında çok güçlü bir takım.

İŞİMİZ ZOR

‘‘İstanbul'da oynamak çok zor olacak. Galatasaray'a elenirsek, UEFA kupasında oynama şansına sahip olacağız’’ Öte yandan Norveç Gazetelerinden Aften Posten kurayla ilgili haberi ‘‘Brann'ın şansı yok, RBK'nın işi kolay’’, Bergen Gazetesi Galatasaray için ‘‘Müthiş bir takım’’ manşetiyle verdiler.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler