BİLECİK HABERLERİ

Bozüyük Ulu Camide Aşure İkramı Yapıldı

IHA
30.10.2015 - 17:36Son Güncelleme :

AŞURE İKRAMI

IHA

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Ulu Cami Derneği tarafından cami cemaati ve vatandaşlara Cuma namazı sonrasında bin 200 kişilik aşure ikramı yapıldı.
Cami derneği yetkilileri, yapılan aşure ikramı ile ilgili "Allah’ın ihsan ve kereminin bollaştığı, bolluk ve bereketin arttığı Muharrem ayında Yüce Rabbimiz, bizlere de af ve mağfiret dilememiz için bir imkân vermiştir. Biz de dayanışma, paylaşma, dostluk ve kardeşlik duygularının pekiştiği bu mübarek ayda ortak değerimiz aşure geleneği yaşatmaya çalıştık" dediler.
Aşure ikramında Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, İlçe Müftüsü Selami Bağcı, cami cemaati ve çok sayıda vatandaş yer aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bozüyük Ulu Camide Aşure İkramı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 17 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bozüyük Ulu Camide Aşure İkramı Yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı