BİLECİK HABERLERİ

Bozüyük TSO Milletvekili Adaylarını Ağırladı

IHA
27.10.2015 - 16:52Son Güncelleme :

MHP MİLLETVEKİLLERİ

IHA

Bilecik’in Bozüyük İlçe Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yöneticileri, milletvekili adaylarını ağırladı
1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan seçimler öncesinde Bozüyük TSO’yu ziyaret eden milletvekili adayları, aynı gün içerisinde ayrı ayrı programlar halinde Meclis Başkanı M. Doğan Tunç ve Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent’in yanı sıra oda yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile bir araya geldiler.
Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Adayı Halil Eldemir, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayları Yaşar Tüzün ve Hüseyin Elmas, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı A. Murat Köftecioğlu ve partilerin yöneticilerinin katıldığı programlarda, bölge sorunları ve çözüm önerileri görüşüldü. Milletvekili adayları Bozüyük TSO meclis salonunda gerçekleşen toplantılarda parti programları çerçevesinde yürütecekleri projelerini oda yöneticilerimiz ile paylaştılar.
Görüşmeler sırasında Oda Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, bölge ekonomisinin canlandırılması adına Lojistik Köy projesinin ve BORSAB Bozüyük Organize Sanayi Bölgesindeki yatırım alanlarının biran önce yatırımcılarla buluşturulması ve bölge ekonomisine kazandırılması adına Bozüyük TSO ve tüm siyasi partilerle her zaman sıcak diyaloglar içerisinde bulunacaklarını belirtti. Karşılıklı soru cevap şeklinde gerçekleşen toplantıda fikir alışverişlerinin ardından programa son verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bozüyük TSO Milletvekili Adaylarını Ağırladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bozüyük TSO Milletvekili Adaylarını Ağırladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı