BİLECİK HABERLERİ

Bozüyük’te Halk Sağlığı Uygulamaları Değerlendirildi

IHA
14.09.2015 - 17:36Son Güncelleme :

HALK SAĞLIĞI

IHA

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde, Bilecik-Kütahya Halk Sağlığı Uygulamalarını Değerlendirme ve İstişare Toplantısı yapıldı.
Bir otelde yapılan toplantıda, Bilecik ve Kütahya ilinde halk sağlığı hizmetlerine yönelik uygulamaları yerinde görmek, her iki ilin yapmış olduğu faaliyetleri bölgesel olarak izlemek, değerlendirmek, istişare etmek ve verilen hizmetleri geliştirmek amacıyla sağlık yetkilileri bir araya geldi. Toplantıya, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Halk Sağlığı Kurumu Başkan Vekili Prof. Dr. İrfan Şencan, kurum merkez ve taşra teşkilatı yöneticileri katıldı.
İller hakkında bilgilerin verilmesi, müdürlükler ve bağlı kurumlar ile birimlerde verilen halk sağlığına yönelik bulaşıcı hastalıklar, çevre ve çalışan sağlığı, bulaşıcı olmayan hastalıklar, hayata geçirilen iyi uygulamalar ve programlar, verilen eğitimler, yapılan denetimler, oluşturulan komisyonlar, yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri görüştü. Bilecik Halk Sağlığı Müdürü Uzm. Dr. Ömer Balcı ve Kütahya İl Sağlık Müdür Yardımcısı Kütahya Halk Sağlığı Müdür Vekili Dr. A.Emrah Çamköy barkovizyon ile sunum yaptı. Bilecik Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından sunulan birinci basamak ve koruyucu sağlık hizmetleri kapsamında değerlendirmeler yapıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bozüyük’te Halk Sağlığı Uygulamaları Değerlendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Eylül 2015 tarihinde saat 17 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bozüyük’te Halk Sağlığı Uygulamaları Değerlendirildi haberi güncellenecektir.

BİLECİK NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:22
 • Guneş
  08:09
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:29
 • Akşam
  17:44
 • Yatsı
  19:19
Sayfa Başı