BİLECİK HABERLERİ

Bozüyük Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı

IHA
07.09.2015 - 17:02Son Güncelleme :

MECLİS HABERİ

IHA

Bilecik’in Bozüyük İlçe Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı başkanlığında gerçekleştirildi.
İlk gündem maddesinde 3194 sayılı İmar Kanunun 18. maddesi (e) fıkrasına ve 2942 sayılı Kamulaştırma Kanununun 26. maddesine istinaden; Çarşı Mahalle, 398 ada 86 nolu parselde (Belediye İşhanı) belediye adına kayıtlı dördüncü kat 59 ve 60 nolu bağımsız bölümler ile 271 ada 34 nolu parselde Remzi Sipahioğlu adına kayıtlı 8 nolu bağımsız bölümün trampa yolu ile kamulaştırılması için encümene yetki verilmesi konusunun görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Osmangazi Belediyesi ile kardeş Belediye olunması ve protokol imzalanması için belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya yetki verilmesi konusunun görüşülmesi yapılarak oy birliği ile kabul edildi. Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinin 36. maddesine göre bazı birimlere para aktarma konusunun görüşülmesi yapılarak oy birliği ile kabul edildi. İlçede kurulması planlanan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES) için protokol imzalanması, işin ihale edilmesi ve işletilmesi için Belediye Başkanlığı adına Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’ya ve encümene 10 yıllığına yetki verilmesi konusunun görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Ardından Belediye Plan ve Bütçe Komisyonuna sevk edilen konuların görüşülmesi yapıldı. Devamında Belediye İmar Komisyonuna sevk edilen konuların görüşülmesi yapıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bilecik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bilecik ilinden Bozüyük Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2015 tarihinde saat 17 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bozüyük Belediye Meclisi Eylül Ayı Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

  BİLECİK NAMAZ VAKİTLERİ
  17 Ekim 2017, Salı
  • İmsak
   05:26
  • Guneş
   07:05
  • Öğle
   12:57
  • İkindi
   16:00
  • Akşam
   18:26
  • Yatsı
   19:54
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı