YOZGAT HABERLERİ

Bozok Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerine Akademik Danışmanlık Hizmeti Sunacak

IHA
24.02.2015 - 16:25Son Güncelleme :

BOZOK ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE AKADEMİK DANIŞMANLIK HİZMETİ SUNACAK

IHA

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar, uzaktan eğitim veren Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yönelik Akademik Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri” 2014-2015 eğitim-öğretim yılında da devam edeceğini söyledi.
Bozok Üniversitesi Rektörü Uçar, Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yönelik Akademik Danışmanlık eğitiminin bu yıl da verileceğini belirterek, “Akdemik Danışmanlık Dersleri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi ve İlahiyat Fakültesi binalarında 07 Mart 2015 tarihinden itibaren her hafta Cumartesi günleri yapılacaktır. Dersler milli bayram günleri, ara sınavların yapıldığı günler ve Bakanlar Kurulu tarafından gerekli görülerek ilan edilebilecek resmi tatiller dışında kesintisiz olarak sürdürülecektir. Akademik danışmanlık dersleri için ücret alınmamaktadır. Dersleri takip etmek isteyen öğrencilerin sadece Açıköğretim Fakültesi öğrenci kimliğini ibraz etmeleri yeterlidir. Danışmanlık derslerine katılım zorunlu değildir. Derslere katılan öğrenciler, kitaplardan ve TV programlarından anlayamadıkları konuları öğretim elemanlarından öğrenme şansı elde edeceklerdir” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden Bozok Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerine Akademik Danışmanlık Hizmeti Sunacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 16 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bozok Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerine Akademik Danışmanlık Hizmeti Sunacak haberi güncellenecektir.

YOZGAT NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:02
 • Guneş
  07:49
 • Öğle
  12:48
 • İkindi
  15:11
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  19:00
Sayfa Başı