YOZGAT HABERLERİ

Bozok Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Öğrencilerine Akademik Danışmanlık Hizmeti Vercek

IHA
16 Ekim 2015 - 11:22Son Güncelleme : 16 Ekim 2015 - 11:23

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNE AKADEMİK DANIŞMANLIK HİZMETİ VERECEK

IHA

Yozgat Bozok Üniversitesi, uzaktan eğitim veren Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak, “Akademik Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri” verecek.
Bozok Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamada, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Fen-Edebiyat Fakültesi binasında 07 Kasım 2015 tarihinden itibaren her hafta Cumartesi günleri yapılacağı belirterek, “ Dersler milli bayram günleri, ara sınavların yapıldığı günler ve Bakanlar Kurulu tarafından gerekli görülerek ilan edilebilecek resmi tatiller dışında kesintisiz olarak sürdürülecektir. Akademik danışmanlık dersleri için ücret alınmamaktadır. Dersleri takip etmek isteyen öğrencilerin sadece Açıköğretim Fakültesi öğrenci kimliğini ibraz etmeleri yeterlidir. Danışmanlık derslerine katılım zorunlu değildir. Derslere katılan öğrenciler, kitaplardan ve TV programlarından anlayamadıkları konuları öğretim elemanlarından öğrenme şansı elde edeceklerdir” ifadeleri kullanıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden Bozok Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Öğrencilerine Akademik Danışmanlık Hizmeti Vercek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 11 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bozok Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Öğrencilerine Akademik Danışmanlık Hizmeti Vercek haberi güncellenecektir.

  YOZGAT NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ağustos 2017, Pazartesi
  • İmsak
   04:02
  • Guneş
   05:51
  • Öğle
   12:55
  • İkindi
   16:41
  • Akşam
   19:38
  • Yatsı
   21:12
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı