Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Böylesi ne görüldü ne de duyuldu!

Futbol sahaları Cumartesi günü Santa Fe ve Millonarios takımlarının arasındaki maçta eşi benzerine rastlanmamış bir olaya tanıklık etti.

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

Kolombiya liginde Santa Fe ve Millonarios arasında oynanan karşılaşmada Gerardo Bedoya adlı futbolcu akıllara durgunluk veren bir harekette bulundu. Sante Fe takımında oynayan Bedoya, Millonarios takımının savunma oyuncusu Johnny Ramirez’e dirsek atınca, maçın hakemi tarafından kırmızı kartla oyundan atıldı.

Bu kararın ardından hızını alamayan Bedoya, yerde yatan Ramirez’in yüzüne kramponlarıyla vurunca bir anda ortalık karıştı.Santa Fe oyuncularının hışmına uğrayan Bedoya, zorlukla oyun alanının dışına götürülürken, oyuncunun disiplin kuruluna sevk edildiği belirtildi.

En az 9 maç yeşil sahalardan men edilmesi beklenen Bedoya’nın son dönemde büyük bir depresyon yaşadığı iddia edildi. Kulüp yönetimi de tecrübeli futbolcunun şu anda kimseyle konuşmadığını, her şeyin zamana bırakılması gerektiğini açıklarken, olayla ilgili henüz bir özür dilenmemesi ise tepkilere neden oldu.

İŞTE OLAYDAN SONRA ALNINA BASILAN FUTBOLCUNUN YÜZÜ

Böylesi ne görüldü ne de duyuldu

 


Bunları da Beğenebilirsiniz