Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Böylesi daha iyi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İtalyan basını, Hakan'ın Juventus'a transferinin gerçekleşmemesini ‘‘Herkes için daha iyi oldu’’ şeklinde yorumladı.

Basın, inanılmaz isteklerde bulunan ve bunlardan bazılarının çok abartılı olduğunu söyleyerek, ‘‘Hakan ikinci Torino fiyaskosunu yaşatmadan ülkesine dönmekle doğru karar aldı’’ diye yazdı.

Torino'ya özel uçakla gelen Hakan Şükür'ün, dün boynu bükük, sıradan tarifeli bir uçakla aktarmalı olarak İstanbul'a döndüğünü hatırlatan İtalyan basını, ‘‘Hakan giderayak öfke kustu’’ şeklinde başlık attı.

RAI Televizyonu ise, Hakan Şükür'ün isteklerinin kabul edilemez ölçüde olduğunu, buna karşın Juventuslu yöneticilerin olumsuz karar verdikten sonra Hakan'ı 24 saat bekletiklerine değindi.

Tuttosport gazetesi, ‘‘Hakan İstanbul'a hiddetle döndü’’ başlığı ile arabulucu Celalettin Bilgiç'i suçladığını, Juventus Kulübü'nün de çirkin davrandığını söylediğini yansıttı. Aynı gazete, çaresiz Hakan Moggi'ye telefon ederek, ‘‘Tüm şartlarınıza imza atıyorum’’ diye yalvardığını öne sürdü.

Celalettin Bilgiç aracılığı ile Juventus'un genel menajeri Luciano Moggi'ye telefon eden Hakan'a Moggi'nin ‘‘Şimdi uyuyorum yarın ara’’ dediğini de yansıtan gazete, Türk futbolcusunun 24 saat oyalandığını yazdı. La Gazetta Dello Sport ise, ‘‘Hakan İstanbul'a döndü. Böylece herkes için en iyi karar alınmış oldu’’ şeklinde görüşlerini sütunlarına aktardı.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler