« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Böyle taraftara alışığım

Beşiktaş'ın yarın UEFA Avrupa Ligi 2. tur ilk maçında kaşı karşıya geleceği Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımının tecrübeli yıldısı Andriy Shevchenko, Beşiktaş'ın aldığı sonuçların kendilerini ilgilendirmediğini söyledi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Bu akşam Fiyapı İnönü Stadı'nda yapacakları antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını tamamlayacak olan Ukrayna ekibinde tecrübeli yıldız Andriy Shevchenko Dolmabahçe Sarayı'nı gezdi.

Dinamo Kiev'in uluslarası arenada en çok tanınan futbolcusu olan, Milan ve Chelsea gibi dünya devlerinde forma giyen Shevchenko, morallerinin çok iyi olduğunu belirterek, "Hava da çok güzel ve maç öncesinde gezmeye çıktık ve enerji topluyoruz. Yarın zorlu bir maç oynayaacğız ama Beşiktaş'ın son maçlarda aldığı sonuçlar bizi hiç ilgilendirmiyor. Beşiktaş önemli oyunculara sahip. Ama bizi sadece yarın ki maç ilgilendiriyor ve bu maçın sonucu ilgilendiriyor" dedi.

Beşiktaş taraftarlarından da çekinmediklerini söyleyen golcü futbolcu, "Beşiktaş taraftarlarının çok ateşli olduğunu biliyoruz. Ama ben hem Ukrayna Milli takımıyla hem de Milan ile İstanbul'da Türk taraftarlar önünde oynadım, o yüzden alışığım. Bizim için önemli olan sayıları ne kadar olursa olsun bizim taraftarlarımızın maça gelerek bizi desteklemeleri. Onların statta olması bize moral verecek" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz