Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Böyle takım görmedim

Özhan Canaydın, yıllardır yöneticilik yaptığını belirterek "15 yılda böyle bir Galatasaray görmedim" dedi.

Bugün
SON GÜNCELLEME

Feldkamp’a da övgüler yağdıran Canaydın, “Kendini kabul ettirmiş daha da önemlisi sevdirmiş. Gördüm ki Kalli, takıma temel eğitim veriyor. Kornerlerde, frikiklerde tek tek duracakları yeri anlatıyor. Bu çalışmayı Gerets yaptırsa kafaya alır, dalga geçerlerdi. Ama Kalli yaşı ve tecrübesi ile herkesi etkilemeyi bilmiş” diye konuştu.

LINCOLN TAKIMIN MEDDAHI

Brezilyalı’nın, öğrendiği birkaç Türkçe kelimeyle herkese takıldığını ve espri kaynağı olduğunu belirten Başkan Canaydın, “Gördüğüm bu yakınlık beni mutlu etti” diyor

Başkan Canaydın, takımın yeni transferlerinden Serkan’ı ise çok beğendiğini gizlemiyor. “Bunca yıldır yöneticilik yapıyorum. Geleceği de gördüğümü düşünüyorum. Serkan, elimizden kaçıp giden Ribery’yi unutturacak kapasitede. Futbol oynama isteğini kaybetmez ve Kalli’nin dediklerini yaparsa çok büyük bir yıldıza sahip oluruz” diyen Canaydın. Barış ve Anıl’ın da formaya yakın isimler olduğunu söyledi.

ARDA’NIN İŞİ ÇOK ZOR

Canaydın bu arada Arda’yı “Bana göre işi bu sene çok zor. ‘Ben nasıl olsa oynarım’ diye düşünmemeli ve Kalli’nin istediklerini kelimesi kelimesine yerine getirmeli. Kafa yapısını değiştirmesi gerekiyor” uyarısında bulundu.

SEYRANTEPE'DE SON ADIM
Galatasaray, Seyrantepe projesi için son adımı bugün atacak. TOKİ tarafından yapılacak yeni stadın ihalesi bugün gerçekleştirilecek. İhale için 28 firma başvurdu. TOKİ, bu şirketler arasında en uygun 5-6 tanesini seçerek bire bir görüşmeler yapacak. 10 günlük süreç sonunda ihaleyi gerçekleştirecek firma belirlenecek ve ağustos ayının ilk bölümünde temel atılacak. Yeni stadın 2 yıl içinde tamamlanacağı ve G.Saray’ın 2009-10 sezonu maçlarını burada oynayacağı bildirildi.


İlişkili Haberler