Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Böyle olur başkanın sünneti

  Erdem SÜREK / DHA
  30.06.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  AKP'li Kepez Belediye Başkanı oğluna krallara layık sünnet düğünü yaptı. Statta 4500 davetli toplandı, mehter takımı geldi, TRT sanatçısı geldi, kavurma-pilav vardı, alkol yoktu. Sünnet çocuğu için taht yapıldı, tahta oturan Ömer Kaan'a 1000 adet çeyrek altın takıldı.

  İşte fotoğrafları

  Çanakkale merkeze bağlı Kepez Beldesi’nin AKP’li Belediye Başkanı İsmail Yaşar Oğuz, 7 yaşındaki oğlu Ömer Kaan için beldedeki stadyumda sünnet düğünü yaptı. Başkan Oğuz ile diş hekimi eşi Hacer Oğuz davetlileri stadyum girişinde karşıladılar.    

  Turgutlu Has Mehter Takımı’nın gösteri sunduğu törende marşlar ve kahramanlık türküleri çalındı. Alkollü içki servisi yapılmayan düğünde, davetlilere, kavurma, pilav, ayran ve meyve ikram edildi. Stadyum girişine kurulan bir taht üzerinde oturan sünnet çocuğu Ömer Kaan’a takı takmak isteyenler uzun kuyruk oluştururken 1000 adet çeyrek Cumhuriyet altını takıldı.      

  Belediye Başkanı Oğuz, "İlk başlarda böyle büyük bir organizasyonun altından kalkabilir miyiz diye düşündük. Ancak gördük ki sevenlerimiz bizi yalnız bırakmadı ve tüm stadı doldurdu" dedi.             

  Oğuz çiftinin aile dostu TRT solisti Gülsüm Kardaş, davetlilere müzik ziyafeti çekti. Yaklaşık 4 bin 500 davetlinin katıldığı düğünde Çanakkale Valisi Orhan Kırlı, AKP Çanakkale Milletvekilleri Mehmet Daniş ve Müjdat Kuşku da hazır bulundu.                                          

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı