« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Böyle küfürbaz görmedim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kaya Peker, Avustralyalı Andrew Bogut için "Ona karşı ilk kez oynadım. Bu kadar küfür eden bir oyuncuyu ilk kez görüyorum" dedi. Kerem Gönlüm ise artık herkesin Türkiye’ye karşı motive olacağını ve bunun da işlerini zorlaştıracağını söyledi.

BASKETBOL Milli Takımız’ın önemli silahlarından Kaya Peker, Avustralya’lı Andrew Bogut’un sahadaki fiziki mücadele yanında sözlü olarak kendisini çok tahrik ettiğini söyledi. Avustralya’nın sert oynayan bir takım olduğuna değinen Kaya, sürekli karşı karşıya geldiği Bogut için "Ona karşı ilk kez oynadım. Bu kadar küfür eden bir oyuncuyu ilk kez görüyorum. Avustralya her anlamda sert bir takımdı. Guardlarda, onlara karşı iyi savunma yapamadık" dedi.

İşimiz zorlaşıyor

Maçın önemli isimlerinden Kerem Gönlüm, "Maçın tansiyonu gereği sertlikler oluyor. Rakibimiz, oyunu dengede tutmaya çalıştı. Sonuçta kazanan biz olduk. İyi bir form grafiği yakaladık. Şimdi herkes bize karşı artık daha konsantre olacak. İşimiz zorlaşıyor. Ama biz takım olarak bunun üstesinden geliriz. Benim de mücadele hırsım var. Takım için varım, kendimi ön plana atacak hareketim olmaz" diye konuştu.

Ermal Kurtoğlu ise "Çok tuhaf bir takıma karşı oynadık. Sert müdafa, sert faul yaptılar. Mücadele en üst seviyedeydi. Mutlu sona ulaşmak iyi oldu" yorumunda bulundu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler