Böyle hırsızlık görülmedi!

Birce BORA/LONDRA
01.10.2015 - 12:59 | Son Güncelleme: 01.10.2015 - 12:59

İngiltere’nin Walsall kentinde yaşayan Becky Szenk ve Mark Higgins, taşınmalarna yardım etmesi için Facebook üzerinden tanışıp anlaştıkları bir adamın eşyalarını minibüsüne yükledikten sonra ortadan kaybolması sonucu büyük şok yaşadı.

Akıl almaz olayla ilgili İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan 22 yaşındaki Szenk, nişanlısı Higgins’in işlettiği barın bulunduğu binaya taşınmaya karar vermelerinin ardından Facebook’ta taşınmaya yardım hizmetleri verdiğini duyuran Lee Green isimli kişi ile iletişime geçtiklerini söyledi.

Genç kadın taşınma günü geldiğinde Lee Green’in bir başka adamla birlikte evlerine geldiği ve aralarında buz dolabı, çamaşır makinesi ve hatta Szenk’in nişan yüzüğünün de bulunduğu yaklaşık 10 bin sterlin değerinde eşyayı beyaz bir minibüse yüklediğini söyledi.

Minibüsün yeni adrese asla gitmediğini söyleyen Szenk, henüz adamlardan hiç haber alamadıklarını ve “neredeyse sahip oldukları herşeyi kaybettiklerini” söyledi.

Küçük bir de bebekleri olan çift soygunculardan kurtarmayı başardıkları tek eşyanın televizyonları olduğunu, çünkü kırılmasından korktukları televizyonu kendi otomobillerinde taşıdıklarını söyledi.    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı