« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Boykot kapıda

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Pınar KSK'de yerli oyuncular paralarının ödenmesi için yönetime pazartesi gününe kadar süre tanırken, Bormio kampı da iptal edildi.

TOPLANTI YAPILDI Pınar KSK'de, Saporta Kupası'na daha iyi hazırlanmak için planlanan Bormio kampı iptal edilirken, transfer taksitlerini alamayan oyuncular isyan etti. Yerli basketbolcularla toplantı yapan Şube Başkanı Yıldırım Aydan'ın, ‘‘Pınar'dan haber bekliyoruz’’ dediği bildirilirken; yönetime pazartesiye kadar süre veren basketbolcular, idman boykotuna hazırlanıyor.

İLGİNÇ AÇIKLAMA ‘‘Bıçak kemiğe dayandı. Artık dayanacak sabrımız kalmadı’’ diyen yeşil-kırmızılı basketbolcular, paralarının ödenmemesi halinde antrenmanlara çıkmayacaklarını yönetime iletti. Pınar yetkilileri ise geçen yıl da benzer sıkıntılar yaşandığını hatırlatarak, ‘‘Biz, Ekim ayının parasını bile zamanından önce gönderdik. Sorun bizden kaynaklanmıyor’’ diye konuştu.

ANSLEY İMZALAMIŞ Yöneticiler ısrarla, ‘‘Ourense'yle görüştük, sözleşme imzalamamışlar’’ demelerine rağmen, Ansley'in İspanyol kulübünde imza attığı ortaya çıktı. Ourense'nin Menajeri Miguel Rodriguez Ferro, Ansley'in birkaç gün içinde İspanya'ya gelerek antrenmanlara başlayacağını söyledi. KSK'nin, 4 Eylül'de İzmir'e beklenen Bragg'e gelir gelmez 40 bin dolar ödemesi gerekiyor.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler