BURSA HABERLERİ

Boyalıcalı Öğrencilerden Köy Okuluna Yardım

IHA
26.10.2015 - 18:40Son Güncelleme :

TOPLANAN OYUNCAK VE EĞİTİM MALZEMELERİ, YÖRÜKLER İLKOKULU MÜDÜRÜ TANER HÜNDÜR VE MAHMUDİYE İLKOKULU MÜDÜRÜ HÜSEYİN ÇIVGIN'A TESLİM EDİLDİ.

IHA

Bursa’nın İznik ilçesinde, Boyalıca İlk ve Ortaokulu öğrencileri, başka okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım eli uzatıyor.
Boyalıca İlk ve Ortaokulu öğretmenleri İbrahim Fındık ve Sinem Öztürk tarafından yürütülen yardım kampanyasına minik öğrenciler büyük destek verdi. Toplanan oyuncak ve eğitim malzemeleri, Yörükler İlkokulu Müdürü Taner Hündür ve Mahmudiye İlkokulu Müdürü Hüseyin Çıvgın’a teslim edildi. Gönderilen oyuncak ve yardımları alan köy okulu öğrencilerin sevinçleri görülmeye değerdi.
Boyalıca İlk ve Ortaokulu müdürü Habib Ay, projede emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek, geleneksel hale gelen yardımların devam edeceğini söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Boyalıcalı Öğrencilerden Köy Okuluna Yardım hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 18 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Boyalıcalı Öğrencilerden Köy Okuluna Yardım haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı