« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bouazizi ve Agali de Türk vatandaşı olmak istiyor

Kayseri Erciyesspor’un Tunuslu kaptanı Bouazizi ile Nijeryalı golcüsü Agali, Türk vatandaşı olmak için yönetime başvurdu.

Demet ÖZTÜRK / KAYSERİ(DHA)
SON GÜNCELLEME
Erciyesspor Başkan Vekili Erol Bedir, Ankaraspor hazırlıkları sırasında kaptan Bouazizi ve Agali’nin kendisine gelerek, Türk vatandaşı olmak istediklerini söylediklerini ifade etti. Bedir, “Bouazizi ve Agali Türk vatandaşı olma konusunda kararlı. Durumlarını değerlendirip gereken işlemleri yapacağız” şeklinde konuştu.

Bu arada, cumartesi günü oynayacağı Ankaraspor maçının hazırlıklarını Bursaspor galibiyetinin verdiği moralle sürdüren Erciyesspor, bu zorlu deplasmandan galibiyetle dönerek puanını 6’ya çıkarmak istiyor. Başkan Vekili Erol Bedir, Fenerbahçe şokunu çabuk atlattıklarını belirterek, “Bursaspor’u yenerek taraftarlarımıza kendimizi bir nebze olsun affettirebildik. Şimde hedefte Ankaraspor var. Güçlerini biliyoruz. Ancak hedefimiz kazanmak. Bunu da başaracağımıza inanıyorum” dedi.

Cumartesi günü başkent deplasmanında Ankaraspor ile karşılaşacak mavi siyahlı oyunculara, Bursaspor galibiyeti nedeniyle 5’er bin YTL prim dağıtıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler