« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Botaşspor Zihni Aldırmaz'ı ziyaret etti

Botaşspor’un altyapısındaki sporcular Adana Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı makamında ziyaret etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Botaşspor Genel Menajeri Abdullah Kutlu ve antrenör Olcay Orak ile birlikte Zihni Aldırmaz’ı ziyaret eden genç basketbolcular aldıkları kupa ve madalyaları da getirdiler. Botaşsporlu genç kızların Zihni Aldırmaz’ın ziyaretine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi de katıldı.

Botaşspor Genel Menajeri Abdullah Kutlu, “Bize verdiğiniz destekten dolayı size teşekkür ediyoruz. Botaşspor Kulübü sadece ligde değil, okul takımlarında da çalışmalar yapıyor. Okul takımlarını oluşturduğumuz Final Okulları Genç Kızlarda, Gazi İlköğretim Okulu da yıldız kızlarda Türkiye Şampiyonu oldu. Ayrıca kulüplerde Küçük Kızlarda Türkiye ikincisi, Genç Kızlarda da Türkiye üçüncüsü olduk. Adana’da yetiştirdiğimiz sporcular milli takımlara gidiyor ve başarılarını orada da sürdürüyor” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz da, sporla büyüyen biri olarak spor yapanlara her zaman destek olmaya çalıştığını söyledi.Gençlerin spor yaparak doğru bir yol izlediğini vurgulayan Zihni Aldırmaz, “Biz de spor yapanlara destek olmaya çalışıyoruz. Şimdi engelli ve engelsizlerin birlikte spor yapabilecekleri tesis yapma projemiz var. Sizler elde ettiğiniz başarılarla spor yapacaklara güzel bir model oluşturuyorsunuz. Bundan sonra da başarılı olacağınıza inanıyor, sizleri kutluyorum” şeklinde konuştu.

Yeni spor salonları yapacaklarını açıklayan Zihni Aldırmaz, daha sonra kendisini ziyarete gelen genç sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi. Ümit Milli Basketbol Takımı ile Avrupa üçüncülüğünü elde eden kızlar madalyalarını Zihni Aldırmaz’ın boynuna taktı. Bu jeste jestle karşılık veren Zihni Aldırmaz, “Ben bu madalyaları gerçek sahiplerine iade ediyorum” diyerek, başarılı sporculara verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz