Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Boşanmak isteyen eniştesini öldürdü

  Ali AKSOYER/İSTANBUL, (DHA)
  09 Aralık 2009 - 14:10Son Güncelleme : 09 Aralık 2009 - 14:10

  STANBUL Avcılar'da ablasıyla kavga eden eniştesi Yüksel Sürer'i (35) bıçaklayarak öldüren Soner Çatalkaya (25) yakalandı.

  Firuzköy Mahallesi'nde 7 Aralık 2009 günü meydana gelen olayda Yüksel Sürer yol ortasında bıçaklanarak öldürüldü. Cinayet Büro Amirliği'nin başlattığı soruşturmada cinayetin kayınbiraderi Soner Çatalkaya tarafından işlendiği tespit edildi. Polis, orkadan kaybolan Soner Çatalkaya'lı yakalamak için operasyon başlattı. Soner Çatalkaya dün, bir arkadaşının saklandığı Küçükçekmece’deki evinde yakalandı.
  Soner Çatalkaya, Asayiş Şube Müdürlüğü'nde sorguya alındı. İfadesinde suçunu itiraf eden Soner Çatalkaya, eniştesini ablasına kötü davranıp, boşanmak istediği için öldürdüğünü söyledi. Soner Çatalkaya “Eniştemin ablamla araları bozuktu. Sık sık kavga ediyorlardı. Birçok kez araya girmiştik. Son olarak bir kez daha kavga edince. Eniştem evi ayırıp boşanmak istediğini söyledi.

  Olay günü karşılaştığımda onu boşanmaktan vazgeçmesi için ikna etmeye çalıştım. Ancak bana bağırıp hakaret etmeye başlayınca kendimi kaybettim” dedi.

  Poliste işlemleri tamamlandıktan sonra Avcılar Adliyesi'ne çıkarılan Soner Çatalkaya tutuklandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı