Gündem Haberleri, Son Dakika, Haberler

GÜNDEM

  Boşanma nedenini eşi açıkladı

  17 Temmuz 2011 - 12:19Son Güncelleme : 17 Temmuz 2011 - 12:22

  Milli Eğitim eski Bakanı Nimet Baş, geçtiğimiz günlerde 25 yıllık eşi Birol Çubukçu ile tek celsede boşandı.

  AK Parti milletvekili Nimet Baş, şok ayrılıkla ilgili düşüncelerini açıklamazken eski eş Birol Çubukçu sessizliğini bozdu. Vatan gazetesinin haberine göre Birol Çubukçu, "evliliğimiz yorulmuştu" dedi.

  EN DOĞRU KARARDI

  Muhasebecilik yapan ve Nimet Baş ile olan evliliğinden 22 yaşında Çağrı isimli bir çocuğu olan Birol Çubukçu, ayrılık kararının beraber alındığını söyledi. Çubukçu, Nimet Baş'a karşı sitem içinde olmadığını da belirterek “Nimet Hanım’la görüşüp görüşmeme konusunda fikrim yok. Uzun süredir evliliğimiz yorulmuştu. En doğru karar ayrılmaktı” şeklinde konuştu.

  BAKANLIKLA İLGİLİ Mİ?

  Boşanma kararının Nimet Baş'ın siyasi hayatındaki gelişmelerle ilgisi olmadığını da ifade eden Çubukçu sözlerine şöyle devam etti: “Nimet Hanım’ın tekrar Bakan olarak gösterilmemesiyle, bizim evliliğimizin bitmesi arasında bir bağ yok. Bu çok ahlaksızca bir yorum. Nimet Hanım 25 yıl önce evlendiğimizde Bakan değildi. Böyle bir yorum nasıl yapılabilir?”

  BİR YERLERDE TIKANDIK

  Evliliği bitirme nedenine ilişkin olarak da Çubukçu, şunları söyledi: “Bizim ortada 25 yıl gibi koca süreli bir evliliğimiz var ama dalgalanmalar oldu beraberliğimizde. Uzun süredir birbirimize karşı yorulmuştuk, evlilik yorgunluğu diyebiliriz buna.

  Yaşadığımız yorgunluktan dolayı da ayrılmanın en doğru karar olacağını düşündük, uzun süredir düşünüyorduk, evlenme kararını nasıl beraber aldıysak bu kararı da birlikte aldık. Bunun altına başka bir şey aranmasın, didiklenmesin. Kimsenin önceliği yok bu konuda, herhangibir sitemim de yok, nerede tıkandığımızı Nimet Hanım’a sorun. Bundan sonra kendisi ile görüşüp görüşmeme konusunda yorum yapmak istemiyorum.”

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 27 Yorum }
  • YÜCEL KURT 17.7.2011 21:24:13
   sayın emin yiğit 47 yıllık evliliğini parasızlığa ve şöhretsizliğe bağlanamız bir anlamda doğru ki Evlilik kurumu malesef karşılıklı sevgi saygıya değil mecburiyete dayalı şekilde devam etmektedir. kısaca parası olan karşı tarafa tahamül etme sınırı çok düşük olmaktadır.
  • Salahaddin EYYUBİ 17.7.2011 19:53:44
   Yani bir insanın medenice, hiçbir çirkinlik olmaksızın boşanması bile bazıları için saldırı vesilesi oluyor. Bu gerçekten iğrenç bir tutum ve insanların sizden daha da soğumasına yol açıyor, bunu biliniz...
  • Larissa Fenerli 17.7.2011 19:25:59
   nimet çubukçuyu sevmem. hanımefendinin partisini de sevmem. ama çok saçma yorumlar yapılmış.. sıradan bir çift gibi boşanmışlar işte. bunda abartıp başka yerlere çekmenin ne anlamı var anlamıyorum..
  • 2009 dalgalar 17.7.2011 18:51:27
   Evliliğin dinlenme zamanıydı aslında. Bakanlık verilmemişken.
  • Brenda MBIR 17.7.2011 18:33:45
   AYRILIK SEVDANIN TÜRBESÍDÍR..
  • haluk erel 17.7.2011 18:09:01
   Eski bir bakan bosanmis hicte önemsenecek bir olay degil,
  Sayfa Başı
  HaberlerHulusi AkarNATOFETÖDiyarbakırterör saldırısıbombalı araçla saldırıhakan ünsal