« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Boşandılar

Pınar Altuğ ile Umut Elçioğlu önceki gün Kadıköy Adliyesi'ndeki boşanma davasında tek celsede boşandı. Duruşmada çifti avukatları temsil etti. Pınar Altuğ, boşanabilmek için, Beykoz Konakları'ndaki üç katlı villayı Umut Elçioğlu'na bırakmak zorunda kaldı.

Arzu AKBAŞ
SON GÜNCELLEME
Daha önce Hürriyet'e yaptığı açıklamada, ‘‘Beykoz Konakları'ndaki ev bizim ortak evimiz. Ama parayı ortak ödemiş olmamıza rağmen -ki hálá borcu var- sözleşmede Umut'un imzası var. Benim de emeğim var o evde. Onu almaya çalışıyorum ki boşanalım. Ama uzarsa döner giderim. Para yine kazanılır’’ diyen Altuğ, boşanmanın bir an önce gerçekleşmesi için villadan vazgeçti. Sadece kağıt üzerinde devam eden evliliğini bitirdiğini söyleyen Pınar Altuğ, ‘‘Dün (cuma günü) resmi olarak boşandık. Herhangi bir şey almadan boşandım. Şimdilik Beykoz'daki villayı bıraktım. Zamanla ev sorunumuz da çözülecek diye düşünüyorum’’ dedi.

EN DÜŞÜĞÜ 700 BİN DOLAR

Beykoz Konakları'nda, Umut Elçioğlu'yla birlikte oturdukları üç katlı villanın fiyatının çok düşük olmadığını söyleyen Altuğ, ‘‘Ben hiçbir zaman para konularını konuşmadım, ama küçük bir para değil. Beykoz Konakları'nda üç katlı bir evden bahsediyoruz. Benim bugüne kadar olan birikimim. Umut Bey de ben de medeni insanlarız, bunun sorun olmayacağını düşünüyorum’’ dedi. Beykoz Konakları'ndaki bir evin en düşük fiyatı 700 bin dolar.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler