Borsada geçen hafta (M-Z)

Hürriyet Haber
19.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Makina Takım 11397931850212520005.26125.00
Mardin Çim.12992761007200720014.29251.81
Maret253941750019250185004.2357.45
Marmaris A.Y23117470051004750-1.04156.40
M.Martı Otel829016200680064003.23225.93
Marshall216332850031000300005.26271.93
Medya Hold.684768175020001775-5.3392.93
Meges Boya160077400810077002.6726.23
Merko68683415044504250-2.3066.67
Metaş11855585009700950010.4731.94
Migros3135217000025000023750039.71214.06
Milliyet G.5847303000355032004.92322.40
Milpa36437852007200710012.70373.33
Mudurnu T.58631570064005900-3.2840.96
M.Yılmaz Yat177231800195019508.33125.64
Mutlu Akü3858270007700770010.0045.28
Nergis Hold.8919425000340003100019.23745.45
Net Holding5421326500730070006.06478.46
Net Turizm29797615250232502125039.34214.81
Netaş1273467000810007500010.29206.12
Okan Tekstil776955600610058003.5784.13
Olmuksa15743979009600950018.75179.41
Otokar8951516750195001925013.24191.67
Oysa Niğde266712000140001375010.00220.88
Öz Finans F.22029027503900360028.57284.30
Parsan25114132501475013500-5.26241.25
Peg Profilo132221375015000140001.82103.00
Petkim760208000011750011750046.88184.83
P.Kent Tur.363411000140001300015.56165.31
Petrol Ofisi1383714050044500445005.95330.88
Pınar Et18380953007200700032.08233.33
Pınar Su360765100640056008.74171.04
Pınar Süt11021411000182501725053.33408.86
Pınar Un53182175024000230004.55118.45
Pimaş25438232502475023500-3.09262.07
Polylen4334464200505046508.14191.66
Raks Elktr.309416300068000660003.13201.10
Raks Ev Alet357487700870084007.6936.92
Rant Fin.Kir7090160006800680011.48138.60
Ray Sigorta657496200720068004.6223.64
Sabah Pazar.40037270031002800-8.2093.55
Sabah Yayın853492227528002300-8.91138.93
Sabancı Hol. 21244689100107001070016.3072.58
Sarkuysan303892075022750215000.00211.11
Sasa49408811000145001425026.67180.90
Sevgi Sağlık973719800150001475050.5148.99
Siemens56452050022500225007.14108.65
Sifaş4407285300650059009.26247.69
Söktaş3042102501125010500-2.3375.81
Sönmez Flam.1927613500165001600016.36416.00
S.Pamuklu1017410500142501425032.56231.56
Şekerbank29061225003250315018.8762.33
Şişe Cam15326213500185001775029.09213.04
Taç Yat.Ort.4132000235021502.3857.14
Tansaş1629254000820007900029.51285.54
Tat Konserve15731312500147501450011.54118.46
T.Demirdöküm6459315750187501825019.67212.10
Tekstilbank100551305034503150-1.56110.00
Tezsan50461400016000150000.0097.50
Tire Kutsan62996425046004350-3.33109.78
T.Kalkınma B165271375017250167509.84150.00
Tofaş Oto T.167195700066000620005.08 1325.29
Tofaş Oto.F. 116479113750162501575010.53459.25
Trakya Cam3452112250177501600028.00194.55
Transtürk H.69820217752175205010.81183.51
TSKB33884348040003550-5.33191.84
Tuborg10894929003500325010.1750.59
Tukaş129679290033003100-1.5996.62
Turcas Petr.1599065500620060007.1474.20
Tümteks T.11297871008700810012.50234.02
Tüpraş436308227502650023750-2.06452.96
T.H.Y.1602965000057000530000.00120.83
UKİ Konfeks.4484311750145001400014.2975.26
Usaş Uçak S.25955400006000005700005.56182.57
Uşak Seramik115879000990096004.3577.78
Uzel Makina17679533500385003800010.1490.00
Ünal Tarım8180990011750107502.38-17.31
Ünye Çimento219336300680066001.54276.94
Vakıf Fin.K.174823340041503650-7.59103.14
Vakıf GM.Y.O7455385001000094008.05345.98
Vakıf Yat.O.46731370045503800-7.32498.29
Vestel1727841680018000172502.99362.91
Viking Kağıt1136915750192501825014.0651.85
Y.Kredi Y.O.781361800197519002.70178.57
Yapı Kredi B 158844861006800670026.42478.19
Yasaş417033600038500370001.37424.27
Yaşarbank12698461300145014001.8275.25
Yataş7200816750192501900011.76154.41
Yünsa17697790090008200-1.2092.64

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı