Borsada geçen hafta (M-Z)

Hürriyet Haber
12 Ekim 1997 - 00:00Son Güncelleme : 12 Ekim 1997 - 00:01

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Makina Takım 10880651725200019004.11108.75
Mardin Çim.1233065900670063003.28208.56
Maret170881700019000177504.4151.06
Marmaris A.Y332804350500048007.87159.19
M.Martı Otel938685700620062005.08216.05
Marshall5316225000305002850014.00253.86
Medya Hold.132770615501900187515.38103.80
Meges Boya168157000780075002.7422.95
Merko2010714200455043501.1670.59
Metaş77117860093008600-5.4919.44
Migros1203515250017250017000011.48124.91
Milliyet G.144537923753050305027.08302.60
Milpa38292647506300630028.57320.00
Mudurnu T.9645051006100610017.3146.28
M.Yılmaz Yat146791650190018009.09110.26
Mutlu Akü441156500720070006.0632.08
Nergis Hold.18354245002750026000-1.89609.09
Net Holding37989257007000660013.79444.00
Net Turizm711111375015250152508.93125.93
Netaş3793660007300068000-1.45177.55
Okan Tekstil412005200580056003.7077.78
Olmuksa121656780088008000-2.44135.29
Otokar751011625018000170003.03157.58
Oysa Niğde31311200013500125002.04193.41
Öz Finans F.92746270029502800-5.08190.18
Parsan9210112500145001425011.76260.00
Peg Profilo1203112500145001375010.0099.38
Petkim32623790008600080000-2.4498.62
P.Kent Tur.51729000115001125022.28129.59
Petrol Ofisi1173434050045000420002.44306.94
Pınar Et642384900560053006.00155.17
Pınar Su3329340505350515024.10147.54
Pınar Süt324511025011500112509.76237.43
Pınar Un22432100022500220003.53109.36
Pimaş478192250025000242506.59273.51
Polylen147512410046004300-1.15168.51
Raks Elktr.323976100068000640001.59192.31
Raks Ev Alet238137500800078001.3027.19
Rant Fin.Kir105175610069006100-4.69114.04
Ray Sigorta7190153006500650022.6418.18
Sabah Pazar.668492700315030508.93109.68
Sabah Yayın174001021002650252520.24165.45
Sabancı Hol. 13875828700970092001.1048.39
Sarkuysan223012075022250215002.38211.11
Sasa13234410000125001125010.29123.37
Sevgi Sağlık6054194001050098003.16-1.01
Siemens1509118250212502100015.0794.80
Sifaş2097525000550054001.89216.92
Söktaş28531025011500107500.0079.84
Sönmez Flam.104351275014250137503.77344.00
S.Pamuklu11068980011500107508.59153.78
Şekerbank30900323002700265012.7734.93
Şişe Cam1128471275014500137503.77143.48
Taç Yat.Ort.474187522252100-4.5552.38
Tansaş4032600006600061000-3.17198.80
Tat Konserve19271411000137501300018.1895.38
T.Demirdöküm4455813500160001525010.91161.08
Tekstilbank20204727503300320014.29113.33
Tezsan1675112750150001500017.6597.50
Tire Kutsan939414050470045008.43116.96
T.Kalkınma B1215412250157501525017.31127.61
Tofaş Oto T.3572049500520005900018.00 1256.32
Tofaş Oto.F.68185511250142501425023.91406.31
Trakya Cam32553117501300012500-1.96130.91
Transtürk H.6850301625192518508.82155.85
TSKB5028133503850375011.94208.16
Tuborg80450295032502950-3.2836.47
Tukaş2231412850340031506.78100.27
Turcas Petr.2803745100600056007.6963.25
Tümteks T.449187000760072001.41196.91
Tüpraş409370240002800024250-10.19464.81
T.H.Y.18220045000530005300016.48120.83
UKİ Konfeks.273371125013500122506.5253.61
Usaş Uçak S.18305100005600005400005.88168.93
Uşak Seramik8091910099009200-1.0870.37
Uzel Makina2232393050036000345009.5272.50
Ünal Tarım8458980010900105005.00-19.23
Ünye Çimento34014640069006500-1.52271.33
Vakıf Fin.K.25649831003950395025.40121.00
Vakıf GM.Y.O287828500890087000.00313.79
Vakıf Yat.O.37159400045504100-6.82550.01
Vestel1639081575017750167503.08349.34
Viking Kağıt121831475016500160006.6734.54
Y.Kredi Y.O.11051316501950185012.12171.43
Yapı Kredi B 103942347005600530010.42357.37
Yasaş7736732500375003650012.31417.60
Yaşarbank164478312251475137510.0071.46
Yataş464471575017750170006.25127.94
Yünsa28195820096008300-5.6894.94



Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı