Borsada geçen hafta (M-Z)

Hürriyet Haber
05.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme:

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Marmaris A.Y15296410045504450-1.11139.70
M.Martı Otel9631250005900590011.32201.23
Marshall95432425026500250000.00211.69
Medya Hold.13947661425170016258.3376.63
Meges Boya9826670078007300-3.9519.67
Merko1422403750430043007.5068.63
Metaş1631128400950091008.3326.39
Migros121911500001600001525001.67101.79
Milliyet G.631590225025002400-2.04216.80
Milpa3403434600525049002.08226.67
Mudurnu T.30186490054005200-1.8922.34
M.Yılmaz Yat11272157517251650-2.9494.87
Mutlu Akü27391620068006600-2.9424.53
Nergis Hold.33595255002850026500-5.36622.73
Net Holding2436714900600058007.41375.08
Net Turizm1005691275014500140003.70107.41
Netaş1493657000720006900016.95181.63
Okan Tekstil199665100540054001.8971.43
Olmuksa1807677400880082005.13141.18
Otokar7442313750172501650011.86150.00
Oysa Niğde26611050012500122502.08187.91
Öz Finans F.31839222753050295028.26207.83
Parsan169501200013000127502.00222.50
Peg Profilo159201175012750125002.0481.25
Petkim320717600085000820003.80103.22
P.Kent Tur.326580009400920012.2087.76
Petrol Ofisi70704395004350041000-1.20297.36
Pınar Et329564600520050002.04141.38
Pınar Su8291390044004150-1.1995.30
Pınar Süt13095960010500102504.59208.86
Pınar Un1877207502275021250-3.41102.55
Pimaş229932200023750227500.00250.63
Polylen152143425048004350-5.43171.82
Raks Elktr.4259953000650006300010.53187.91
Raks Ev Alet5250370007900770010.0025.57
Rant Fin.Kir13022353006500640023.08124.56
Ray Sigorta39196510056005300-1.85-3.64
Sabah Pazar.1066132400290028001.8293.55
Sabah Yayın115965716752200210013.51115.36
Sabancı Hol.77681776009300910015.1946.77
Sarkuysan277021950021500210002.44204.17
Sasa77675900010400102007.37103.23
Sevgi Sağlık396639200990095001.06-4.04
Siemens95621700018500182504.2969.41
Sifaş171231510060005300-8.62210.77
Söktaş2334900011000107509.6979.84
Sönmez Flam.127311200013750132500.00328.00
S.Pamuklu40449500106009900-3.41134.89
Şekerbank64737222524002350-1.0518.49
Şişe Cam23024111250135001325010.42134.78
Taç Yat.Ort.12376200022252200-2.2261.90
Tansaş567956000640006300014.55208.43
Tat Konserve104932107501200011000-2.2264.62
T.Demirdöküm5387611000142501375019.57135.57
Tekstilbank581612600285028001.8286.67
Tezsan224541150013500127504.0869.38
Tire Kutsan635823850415041505.06100.22
T.Kalkınma B1386611000130001300015.5694.03
Tofaş Oto T.160254550050000500006.38 1049.43
Tofaş Oto.F.5281771050011750115009.52309.25
Trakya Cam6142611000130001275010.87135.45
Transtürk H.2464841600175017003.03135.11
TSKB20344330037503350-9.46175.51
Tuborg50335280031503050-0.0041.18
Tukaş98711275034002950-7.8185.67
Turcas Petr.2456264650530052009.4752.31
Tümteks T.24795670076007100-2.74192.78
Tüpraş47819124000285002700010.20530.00
T.H.Y.32486445004800045500-3.1989.58
UKİ Konfeks.169701025011750115006.9844.33
Usaş Uçak S.14494950005150005100002.00155.29
Uşak Seramik164159100106009300-7.0072.22
Uzel Makina1316392700031500315008.6257.50
Ünal Tarım114997001050010000-4.76-23.08
Ünye Çimento2681560006900660010.00276.94
Vakıf Fin.K.71274305033003150-3.0873.38
Vakıf GM.Y.O289638100880087000.00313.79
Vakıf Yat.O.4703238004900440011.39601.74
Vestel1633281525016750162500.00335.77
Viking Kağıt5070142501650015000-1.6426.85
Y.Kredi Y.O.65574162517501650-7.04142.86
Yapı Kredi B89394743004850480010.34314.22
Yasaş22760310003400032500-1.52364.27
Yaşarbank591202117513251250-3.8552.53
Yataş293361500016500160000.00114.71
Yünsa4250069008900880029.41106.44



Etiketler:


EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı