Borsada geçen hafta (A-F)

Hürriyet Haber
12.10.1997 - 00:00 | Son Güncelleme: 12.10.1997 - 00:01

Bu hafta içindeDeğişim
Hisse Senediİşlem En Düşük En Yüksek Kapanış Haftalık yüzdeYıllık yüzde
Adana Çim. A476461350014250135000.00345.94
Adana Çim. B12125870092008700-2.25346.43
Adana Çim. C4578651725197518755.63136.15
Adel Kalemc.17932102501200011250-2.17133.00
Afyon Çim.9911320003400032000-3.03130.00
Akal Tekstil10157591001020099006.45137.50
Akbank3195231450016000155003.33193.25
Akçansa1422012800031000290001.75194.00
Akın Tekstil245061125013500122508.89-28.99
Aksa50659167501775017000-1.4598.31
Aksigorta678381250014000132506.00318.28
Aksu İplik395256600720069002.9960.61
Aktaş Elekt.1707035000045000044000022.22371.58
Aktif Finans1994593100345032501.56250.85
Alarko GMYO.23334346505700570020.00156.18
Alarko Hold.402613600039000370000.00116.81
Alarko San.220611650018500175002.9499.97
A.Teletaş32764928500350003350011.67774.03
Alternatif Y3246714001825165015.7951.98
Alternatif B85384350043004050-4.71369.57
Altınyıldız1318324750310002900017.17103.39
Anadolu Bira877115100570056009.8075.76
Anadolu Cam4012163550410039006.85214.15
Anadolu Gıda419901975022250215008.86102.27
Anadl. Isuzu1391718750024750022750019.74225.00
A.Dolu Sig.937561006900680011.48183.33
Apeks Dış T.256751400016000147503.5125.53
Arçelik378782250024750232501.09156.36
Ardem9350019250242502275016.67189.06
Aselsan235511350015500140003.70231.25
Ata Yatırım496651450165016256.566.56
Atlantis Y.O752835004150385010.00281.40
Atlas Yat.O.3791634003850380010.14178.26
Avrasya Y.O.6272850310029503.5142.55
Aygaz28945365004000037500-1.32144.44
Bagfaş4391650006800065000-1.52172.24
Banvit3471245002600024500-3.9299.45
Batı Çimento115382450026500255000.00218.54
Bayraklı Boy119790920010300102008.5127.50
Beko Elekt.924391500017500165006.45184.15
Berdan Teks.445241025011750110007.32-16.98
Bisaş Teksti114338500940087001.1614.29
Birlik Mens.366754750530052007.2231.33
Bolu Çimento23399240004800455013.75174.72
Borova Yapı365151425016250150007.14379.75
Borusan763111500132501325015.22102.21
Borusan Yat.461081100012250120004.35126.96
Bosch Fren S15953450003800003650004.29143.33
Bossa120851435048004450-6.3225.22
Boyasan Teks29450970011000105006.0610.53
Brisa106597800090000850007.5981.90
Bugün Yayın.11121770009200910018.18-12.54
Bumerang20572111001325127510.8762.67
Burçelik255149500120001125019.68190.42
Bursa Çim.375380003950038000-2.56225.00
Ceylan Giyim1689130001425013250-8.623.92
Ceytaş Teks.1380997800880082002.5051.43
CU Sigorta6766954006300620014.81157.65
Çarşı31981150001300001250008.70275.15
ÇBS Boya S.51857475051505000-1.96128.26
ÇBS Printaş839495001020095001.069.04
Çelebi H. S.2173510500012500012000014.29186.05
Çelik Halat3219555800660063006.78109.20
Çemtaş Çelik39020053006400630018.87164.23
Çimentaş18162800032000290001.75155.65
Çimsa14075350003850035000-6.67253.90
Ç.Ova Elek.408783350003800003650008.96188.21
Çumra Kağıt446329500132501250025.00186.27
Dardanel360892290037003000-15.49254.43
Demisaş Dökü748649300105001050012.9020.69
Demir Y. O.20084420002450230013.58541.98
Demirbank28138490055005100-1.92303.47
Denizli Cam15725102501125010250-6.8219.19
Derimod807136000435004350017.57442.42
Deva Holding 11507912025222522008.6484.90
Dışbank58532828003450335017.54254.46
Ditaş Doğan323321550017500160000.00266.67
Doğan Hold.22606378300950091007.06338.55
Döktaş2575536500455004500020.00271.43
Duran Ofset27771 121250015000130000.00352.17
Ecz.Başı İl.976361100013500122504.26126.85
Ecz.Başı Yap6685750080007600-3.8072.73
Ecz.Başı Yat10084383009900930012.0597.87
Edip İplik32842400028500255008.51100.00
Ege Biraclk.3178820750240002375011.76105.16
Ege Endüstri113961650017500172502.99140.00
Ege Gübre25394450049004550-4.2191.43
Ege Profil306681325014500142505.56143.87
Ege Seramik725795800680064006.6786.20
Egeplast1149549100980095002.1539.29
Egeser Giyim2833401875021500212508.9770.00
EGS Dış Tic.25620419500290002900046.84314.29
Emek Sigorta1701471175135013006.12164.94
Eminiş Amb.30912275024000240004.3576.07
Enka Holding557284000960009200010.84340.00
Erbosan692026200710066006.45138.03
Erciyas Bira36612900032000295000.00155.32
Ereğli D. Ç.4529723150034000325000.00153.49
Esbank944311400167516256.5665.76
Esem Spor G.9562775008700850010.39142.04
Evren Yat.O.333433500375035500.00194.92


Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı