"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Bornozla poz verdi

Erol Kaynar, Nişantaşı Plus dergisi için bornozla poz verdi.

Ünlü markaların mağazalarının yanı sıra birçok kafe, restoran ve bara ev sahipliği yapan Nişan-taşı’nın dergisi çıktı! ‘Nişantaşı Plus’ adlı dergi, ilk sayısında Sortie, Salomanje, Cento Per Cento gibi popüler eğlence adreslerinin sahibi Erol Kaynar’ı ağırladı. İşadamı, röportajında “Evimle işim arasında 300-500 metre var. Evden işe yürüyerek iki dakikada gidiyorum” dedi. Röportajı için Abdi İpekçi Caddesi’ndeki evinde çalışırken ve spor yaparken objektif karşısına geçen Kaynar, ayrıca bornozla poz verdi.

Mekan Oscarları

Gecce Mekan Oscarları, bu akşam Swissotel’de düzenlenecek törenle sahiplerini buluyor. 80’in üzerinde ödülün dağıtılacağı ‘Ciddiyet’ temalı töreni Deniz Berdan sunacak. DJ Suat Ateşdağlı ve Hande Yener gecede sahne alacak.

Eyilik Ailesi’nin mutlu günü

Nurgül-Mete Eyilik çiftinin kızları Merve Eyilik ile Emel-Ahmet Akgün çiftinin oğulları Eren Akgül, geçtiğimiz gün Four Seasons Hotel’de evlendi. Düğünde çiftin nikâh şahitliğini Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu, Selim Gazioğlu ve Mehmet Eren yaptı.

Anneden damada onay

Düğüne, evlilik hazırlıkları yapan Kaan Sert ve Nazlı Yazıcı da katıldı. Birliktelikleri aileleri tarafından da onaylanan çifte gecede Yazıcı’nın annesi Meral Yazıcı eşlik etti.

 

X