« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bonsu, Hawkins ve Arroyo gidiyor

Sezonu Türkiye, Lig ve Eurochallange kupaları ile kapatan Beşiktaş’ta, Milangaz’ın sponsorluktan çekilmesinden sonra belirsizlikler devam ediyor. İlk olarak şampiyon koç Ergin Ataman ile yollar ayrılırken, kötü haberler bununla da kalmadı. İlk beş oynayan tüm oyuncaular da takımdan bir bir ayrılmaya başladı. Oyuncular da ise son durum şu: Hawkins, Bonsu, Arroyo kesin gidiyor, Ersin’in durumu ise belirsiz…

Ali Can YAYCILI / hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Basketbol Şubesi Sorumlusu Abdullah Sözer, siyah-beyazlıların son durumları hakkında hurriyet.com.tr’ye özel açıklamalarda bulundu…

 

Sponsorluk için bazı şirketlerle görüşmelerin sürdüğünü söyleyen Sözer, Pops Mensah Bonsu, David Hawkins ve Carlos Arroyo ile yollarını ayıracaklarını belirtti.

 

İşte Abdullah Sözer’in açıklamaları…

 

GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

 

“Şirketlerle görüşmelerimiz sürüyor, ilerleyen günlerde net bir sonuca varacağız.  İstediğimiz bütçeyi verecek şirket ile en kısa süre içerisinde anlaşacağız.”

 

BONSU G.SARAY YOLUNDA

 

6 TRANSFER YAPILACAK

 

“6 transfer yapacağız, 3 yerli 3 de yabancı oyuncu alacağız. Transferleri Euroleague kura çekimi sonrasında netleştirip açıklayacağız.”

 

CARLOS ARROYO GİDİYOR

 

“Carlos Arroyo’nun Beşiktaş’ta durması çok zor. 2 milyon Dolar istiyor. Ben 2 milyon  Dolar verecek olsam gider NBA’in en kral oyuncusunu alırdım.”

 

HAWKINS GALATASARAY’DA

 

“David Hawkins geçtiğimiz sezon bizden 600 bin Dolar alıyordu. Bu sene için kendisine 900 bin Dolar teklif ettik ama kabul etmedi. 1 milyon 100 bin Dolar’a Galatasaray’a gidiyor. 3 yıllık da mukavele yapıyorlar. Biz bu paraları verecek olursak işimiz çok zor olur.”

 

BONSU DA GİDİYOR, ERSİN BELİRSİZ

 

“Bonsu’ya da teklifimizi yaptık ancak kabul etmedi. O da gidecek büyük ihtimalle. Ersin Dağlı’nın durumu belirsiz ama biz onun takımda kalmasını istiyoruz.”

 

BONSU VE HAWKINS’TEN 1 MİLYON 200 BİN DOLAR

 

Beşiktaş, takımdan ayrılacak olan David Hawkins’in bonservisinden 750 bin, Mensah Bonsu’dan ise 450 bin Dolar kazanacak. İki oyuncunun siyah-beyazlılara getirisi 1 milyon 200 bin Dolar…

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz