« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bombalayıp gitti

Galatasaray’da potada yine şok gelişme. Cemal Nalga skandalından sonra 8 gün önce kurtarıcı olarak göreve getirelen menajer Nur Gencer görevden alındı.

Ayhan GÜNER
SON GÜNCELLEME
Gencer ağır konuştu:
Gürsoy kanalıyla mektup yolladı       
“Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, 10 yıl önce yaşadığım bir hukuki durumla ilgili olarak Adnan Polat’a Ömer Gürsoy kanalıyla yazı göndermiş. Giydiğim hükmün bugüne hiçbir şeyi yok, ama Adnan Polat, bunun kendisini seçimlerde zorlayacağını düşünerek, istifa etmemi istedi. Ben de ‘İstenmediğim yerde durmam’ diyerek işimi bıraktım. Polat’ın, “Sağlık sorunları nedeniyle istifa etti” demesi doğru değil. Sanırım Çetin Yılmaz ile Doğan Hakyemez ikilisi gelir G.Saray’a. Artık Turgay Demirel’i de genel menajer yaparlar.”
Kellemi istediler
Gencer, yönetimin basketbol şubesini ‘bela’ olarak görüldüğünü belirtirken, “Kulüp içinde bir grup, benden korkuyor. Bazıları orayı çiftlik gibi kullanmaya alışmış. Benden huylandılar. Bir de federasyon başkanı olunca, ayağımı kaydırdılar. Adnan Polat da rahatça bu olaya geldi. Kurban oldum, yanış yaptılar. Belki benim kellem tahkim olayı için de pazarlık konusu olabilir diye düşünüyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz