« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bomba gibi Fener

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Göreve geldiği günden bu yana transfer ayında istediği her futbolcuyu aldığını söyleyen F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, ‘‘Artık şampiyonluğu kucaklamanın zamanı geldi’’ diye konuştu.

İstediğimi alırım

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım sarı lacivertli taraftarlara önümüzdeki sezon için söz vererek, ‘‘Bomba gibi Fener yaratacağım’’ dedi. Göreve geldiği günden bu yana özellikle transfer ayında istediği her futbolcuyu aldığını dile getiren Yıldırım, ‘‘Artık şampiyonluğu kucaklamanın zamanı geldi’’ dedi.

Geçmişten ders aldık

Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin listesindeki tüm futbolcuları alacaklarını iddia eden Yıldırım, taraftarın özleminin bu kez sona ereceğine dikkat çekerek, ‘‘Geçmişten büyük dersler aldık. Aynı hataları tekrarlamayacağız. Artık tek yetki Mustafa Denizli'de olacak. Yönetim ise kendi işine bakacak’’ diye konuştu.

Modern tesisler

Kulübe modern tesisler kazandırmaya devam edeceklerini belirten Aziz Yıldırım, Samandıra Tesisleri'nin tüm eksiklerini giderip yeni sezonda Avrupa düzeyinde bir kompleks oluşturacaklarını anlattı. Yıldırım yeni sezonda Fenerbahçe Stadı'nı da tamamlayacaklarını da sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz