« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Boluspor top başı yapacak

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Boluspor, yeni sezon hazırlıkları bugün kampa girecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Boluspor tesislerinde yapılacak kamp öncesi açıklama yapan Serhat Güller, yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmak için 2 kamp planladıklarını belirterek, ilk kampa bugün başlayacaklarını kaydetti.

Güller, ilk kampın ardından 1 hafta ara verdikten sonra kampın ikinci bölümünü gerçekleştireceklerini ifade ederek, kamp süresince 5-6 hazırlık maçı yapmayı planladıklarını söyledi.

Kadro olarak yeni bir takım olduklarını, bu nedenle hazırlık maçlarının önemli olduğunu vurgulayan Güller, “İlk dönem içerisinde büyük ihtimalle hazırlık maçı yapmayacağız. Yaparsak da 1 tane yapacağız. Ondan sonraki ikinci etap bölümünde 5-6 tane hazırlık maçı yapacağız. Mecbur yapmamız gerekiyor çünkü hemen hemen yeni bir takım ile başlıyoruz” diye konuştu.

Güller, takıma 3 yeni transfer yapmak istediklerini dile getirerek, “Alacağımız 3 tane daha oyuncu var. Görüştüğümüz oyuncular var. Onları da aldığımız takdirde takım güç kazanacak. Böylece iyi bir takım haline geleceğiz. Elimizdeki oyuncularımız, genç oyuncularımız var. A2'den gelen ve kiralık gönderdiğimiz oyuncular var. Onların bazıları da kamp kadromuza dahil olacaklar. Aşağı yukarı 28 kişi ile kampımız başlayacak” ifadelerini kullandı.

Yönetimle transfer konusunda herhangi bir sorun yaşamadıklarını anlatan Güller, “Transferlerimiz beklediğimiz tarzda gelişti. Yabancı transferimizi forvet hattında kullandık. Sağ bek ve stoperden ziyade hücum gücü yüksek, takıma gol yollarında daha fazla katkı sağlayacak oyuncuları tercih ettik” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz