« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Boluspor maçınca kazanan biz olacağız"

PTT 1. Lig ekiplerinden Göztepe'nin teknik direktörü Hüseyin Kalpar, iki haftadır kötü neticeler aldıklarını belirterek, Boluspor maçını kazanmak istediklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kalpar, Karacasu beldesindeki bir otelde gazetecilere yaptığı açıklamada, 16 Eylül Pazar günü Atatürk Stadı'nda Boluspor ile karşılaşacaklarını belirterek, iyi bir hazırlık süreci geçirdiklerini, karşılaşmadan 3 puanla ayrılmak istediklerini ifade etti.

“İki haftadır çok kötü neticeler aldık, Boluspor maçında kazanan taraf biz olmak istiyoruz” diyen Kalpar, “Hiç bize yakışmayan neticelerle karşı karşıya kaldık. Çok farklı kazanacağımız Samsun maçını bile kazanamadık. Kartal maçında galipken 2-1 mağlup olduk. Şansız bir şekilde kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık” şeklinde konuştu.

“Hak eden kazansın”

Göztepe'nin iyi bir takım olduğunu anlatan Kalpar, şöyle devam etti:

“İyi takımların neticeleri de sonunda iyi olur diye düşünüyorum. Maç kazanmaya başladıkları zaman hep kazanabilirler. Biz de iyi bir takımız. Kolay bir maç olmayacak. Bolu da biz de maça hazırız. 'Hak eden kazansın' diyorum ama biz kazanmak istiyoruz. Bolu takımı da iki haftadan beri içeride ve dışarıda berabere kalıyor. Bana göre Bolu'nun da acil kazanma isteği ve arzusu olacak. Bizim de aynı şekilde isteğimiz var.”

Bunları da Beğenebilirsiniz