« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Boluspor 6 günlük kampa giriyor

PTT 1. Lig takımlarından Boluspor'un Teknik Direktörü Ali Beykoz, 6 gün sürecek kamp döneminin yarın başlayacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Beykoz, iç ve dış transfer konusunda çalışmaların devam ettiğini, Bolu'ya, Boluspor camiasına yakışır, hedefler doğrultusunda emek sarf edecek, giydiği formanın hakkını verecek, hedefleri olan oyunculardan oluşan bir takım kurmaya çalıştıklarını söyledi.

Dış transfer konusunda görüştükleri ve takip ettikleri oyuncuların bulunduğunu anlatan Beykoz, "Bu oyuncuların bir kısmıyla görüşmelerimiz sürmekte. Bazı oyuncularımızı da denemek için Bolu'ya davet ettik. Bu oyuncuları izledikten sonra karar vereceğiz" şeklinde konuştu

Kamp hazırlıklarının tamamlandığını anlatan Beykoz, "Boluspor'da 6 gün sürecek kamp yarın başlayacak. Oyuncularımız ile sabah saatlerinde kahvaltıda bir araya geleceğiz ve daha sonra kendi tesislerimizde ilk antrenmanı yapacağız. Bu kamp dönemi 6 gün sürecek ve daha sonra oyuncularımıza 2 gün izin vereceğiz. Ardından diğer oyuncularımızın da katılımıyla kamp çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler