BOLU HABERLERİ

Bolu'da TEM'in İstanbul yönü 20 gün ulaşıma kapandı

DHA
27.04.2017 - 19:05Son Güncelleme :
Boluda TEMin İstanbul yönü 20 gün ulaşıma kapandı
DHA

BOLU, (DHA) - BOLU'da, TEM yolunun İstanbul yönü, Abant ve Bolu Batı kavşakları arasındaki yol çalışması nedeniyle bugünden itibaren 20 gün ulaşıma kapatıldı. Trafik Ankara tarafından çift yönlü olarak verilecek.
Bolu Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "Anadolu Otoyolu’nun Abant Kavşağı ile Bolu Batı Kavşağı arası İstanbul istikameti, derz onarım çalışmaları nedeniyle taşıt trafiğine kapatılarak, trafik Ankara tarafında çift yönlü olarak verilecektir. Bu uygulama 27 Nisan'dan 17 Mayıs tarihine kadar devam edecektir. Yol kapatması yapılan kesimlerde trafik kontrollü olarak verileceğinden, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması hususunda sürücülerin dikkatli olması gerekmektedir" denildi.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bolu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bolu ilinden Bolu'da TEM'in İstanbul yönü 20 gün ulaşıma kapandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 19 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bolu'da TEM'in İstanbul yönü 20 gün ulaşıma kapandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı