BOLU HABERLERİ

Bolu İtfaiyesi Her Geçen Gün Güçleniyor

IHA
01.09.2015 - 14:37Son Güncelleme : 01.09.2015 - 14:38

BOLU İTFAİYESİ HER GEÇEN GÜN GÜÇLENİYOR

IHA

İSO 9001 Kalite Belgesi’ne sahip, bölgenin ve Türkiye’nin en başarılı İtfaiye Teşkilatlarından birisi olan Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri eğitimlerine ara vermeden devam ediyor. İtfaiye ekipleri günlük eğitim programları kapsamında son olarak ‘Köpükle Müdahale’ konusunda teorik ve pratik olarak eğitim gördüler.
Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, personeline yönelik olarak gerçekleştirdiği eğitim programlarına ara vermeden devam ediyor. İSO 9001 Kalite Belgesi’ne sahip ender itfaiye teşkilatlarından ve hem bölgenin hem de Türkiye’nin en başarılısı olan Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nde son olarak ‘Köpüklü Müdahale’ konusunda eğitim gerçekleştirildi. İtfaiyeciler, yangında en etkin söndürme maddelerinden birisi olan köpük hakkında hem teorik hem de pratik olarak bilgilendirildiler. İlk olarak İtfaiye Çavuşu Erkan Bahçivancı tarafından personele ‘Köpüklü Söndürme’ hakkında bilgiler verildi ve daha sonra da uygulamaya geçildi. Kısa bir tatbikat havasında gerçekleştirilen uygulamalı eğitimde ise, köpük kullanılarak söndürmenin nasıl yapılması gerekeceğini itfaiyeciler kendileri uygulama yaparak öğrendiler. Her gün farklı bir eğitim gerçekleştirerek, personelin her zaman ve her koşulda hazır olmasını hedefleyen Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için aralıksız çalışmalarına devam ediyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bolu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bolu ilinden Bolu İtfaiyesi Her Geçen Gün Güçleniyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 01 Eylül 2015 tarihinde saat 14 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bolu İtfaiyesi Her Geçen Gün Güçleniyor haberi güncellenecektir.

  BOLU NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Eylül 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:50
  • Guneş
   06:31
  • Öğle
   12:58
  • İkindi
   16:25
  • Akşam
   19:03
  • Yatsı
   20:32
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı