Gündem Haberleri

  Bolu Dağı iyi de arabalar evin önünde yatıyor

  t ERDEM / AFYONKARAHİSAR
  26.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Denizli mitingi dönüşünde Afyonkarahisar’da bir kamyoncu lokantasında durarak, kamyoncularla sohbet etti.

  “Hep merak ederim yanınızdan geçerken 1’inci, 2’nci, viteste giderken ne düşünürsünüz?” diyen Bahçeli’ye kamyoncular, kamyonların artık Mercedes gibi olduğunu ve o kadar yavaş gitmediklerini söylediler. “Ömrümüz yollarda geçiyor hiçbir sosyal hayatımız yok” diye yakınan kamyoncular, Erdoğan’ın Bolu Dağı tünelini yaptıklarını anlatan reklamına atıfla “Bolu Dağı iyi güzel de arabalar evin önünde yatıyor” dediler. Sorunlarını anlatan kamyoncular, 2011 model kamyonlarına, icra gelmesin diye günü kurtarmak için mazot yerine yağ yaktıklarını da eklediler.
  Biz Bahçeli’yi böyle bilmezdik
  Bahçeli’nin kendileriyle esprili bir üslupla konuştuğunu görünce şaşıran ve “Biz Bahçeli’yi böyle bilmezdik” diyen bir kamyon şoförü, “Nasıl bilirdiniz?” sorusuna “Büyük devlet adamı bilirdik” yanıtını verdi. Bir kamyoncunun “Derdimizi dinledin, ama sözünü tutmaz, gereğini yapmazsan Ankara’ya geliriz” demesi üzerine de Bahçeli, kamyoncuları MHP Genel Merkezi’ne davet etti. Bahçeli’nin “Eyüp Ağa” diye hitap ettiği Eyüp Mutlu, MHP liderinin “Nerelerde mola veriyorsunuz?” sorusuna “Temizse, yemekleri güzelse oraları tercih ediyoruz. Yemekten sonra çay parası alan yerde durmayız. 7 lira yemek 40 lira çay parası olur mu?” diye yanıt verdi. - U
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı