« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bolu Bormio'ya rakip oluyor

Tunçeri Spor Organizasyonları tarafından yaklaşık bir buçuk senedir çalışmaları devam eden, Bolu ilini hazırlık dönemi kamp merkezi haline getirme projesi Royal Halı Gaziantep BŞB takımının 13 Ağustos 2012 tarihinde Bolu’ya gelmesi ile hayata geçmiş oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Tofaş Spor Kulübü’nün de kamp döneminde Bolu’yu tercih etmesi üzerine, antrenmanlara başlayan takımlar organizasyondan çok memnun olduklarını dile getirdiler.

22 Ağustos 2012 tarihinde TED Ankara Kolejliler takımının geldiği ve 26 Ağustos 2012 tarihinde Beşiktaş’ın da gelerek kamp dönemini geçireceği Bolu, artık yeni tesisleri ile takımların hizmetinde.

Royal Halı Gaziantep BŞB ve Tofaş takımları, Tunçeri Spor Organizasyonları tarafından bayramın ilk gününde Bolu’nun en güzel ve doğal noktalarından biri olan Gölcük’e götürdüler ve kendileri için özel olarak hazırlanan barbekü ve kuzu çevirmenin keyfini yaşadılar.

Tunçeri Spor Organizasyonları’nın tüm koordinasyonunu yaptığı projeyi, Bolu Belediyesi, Valiliği, Gençlik Spor İl Müdürlüğü. Milli Eğitim Müdürlüğü, Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Bolu’nun önde gelen otelleri tarafından desteklenmektedir.

Yapılan çalışmaların sonucunda; pek çok spor salonunun revize ettirilmesinin yanında, yeni spor salonları yapılmıştır. Bunula beraber Bolu yepyeni, doğa harikası kros parkurları, fitness salonları, atletizm pistleri, çim sahalar, tırmanma parkurları, yüzme havuzları ile başta basketbol, voleybol ve hentbol olmak üzere, diğer tüm spor branşları için sezon öncesi Kamp Merkezi haline getirilmiştir.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler