Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bolt gibi koştu

Egemen’in ağları sarstığı pozisyon sonrası müthiş bir depar atan Portekizli teknik adam, soluğu bir anda futbolcularının yanında aldı. Carvalhal, kulübeden oyuncularının yanına göz açıp kapayıncaya kadar ulaştı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ, iki kez geriye düştüğü maçı çevirip 90+6’da 3-2 galip gelirken bu duruma en çok teknik direktör Carlos Carvalhal sevindi. Siyah beyazlı takımın Portekizli hocası, 100 ve 200 metrede dünya rekortmeni Jamaikalı atlet Usain Bolt’a taş çıkarırcasına bir depar attı ve galibiyet golü sonrası zaferi futbolcularıyla kutladı. Egemen’in 3 puanı getiren golü sonrası Carvalhal kendini sahaya attı...

Jet hızıyla uçtu

Beşiktaş’ın sempatik tavırlarıyla taraflı tarafsız herkesin gönlünde taht kuran teknik direktörü Carlos Carvalhal, Gaziantep maçındaki galibiyet sevincini futbolcularıyla sahanın içinde kutladı.

Egemen’in 90+6. dakikada kaydettiği gol sonrası soluğu futbolcularının yanında aldı. Carlos Carvalhal öyle bir depar attı ki, kulübeden gol sevincini köşe gönderine yakın bir noktada yaşayan oyuncularının yanına tam 10 saniyede gitti. Galibiyeti bir futbolcu gibi sahanın içerisinde kutladı.

Ercan: O sevinç size yakışmadı
Carvalhal: Çok heyecanlandım

Gaziantepspor’un hocası, maç sonrası sevincini abartılı bulduğu Beşiktaş Teknik Direktörü’ne sitem etti. Portekizli teknik adam da bu şekilde karşılık verdi.

BASIN toplantısından çıkan Beşiktaş Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, demeç vermek için toplantı odasına gelen Gaziantepspor’un çalıştırıcısı Abdullah Ercan’la karşılaştı. Ne olduysa ondan sonra oldu...

Kırmızı siyahlı ekibin hocası, Portekizli çalıştırıcıya dönerek, “O sevinç sana hiç yakışmadı” dedi. Tercümanı aracılığıyla bu cümlenin anlamını öğrenen Carvalhal karşılık olarak, “Yaşadığım sevinç anlık bir olaydı. Maçın heyecanına kapıldım. Size veya Gaziantepspor’a karşı yapılmış bir hareket değildi” ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Abdullah Ercan, “Tamam, tamam...” diyerek geçiştirdi ve Portekizli hocayı tebrik ederek takım otobüsünün yolunu tuttu. Yaşanan bu olay sonrası Carlos Carvalhal, basın toplantısına, yaşadığı gol sevincini anlatarak başladı. O an çok heyecanlandığını söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz