Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bölgeden

  Hürriyet Haber
  24.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme: 24.09.2000 - 00:01

  MANAVGAT

  Hacivatlı karşılama

  ÖZEL Manavgat Koleji, okula yeni kayıt yaptıran öğrencileri Hacivat-Karagöz gösterisiyle karşıladı. Daha sonra kolejin kapalı spor salonunda devam eden gösterilerde anasınıfına kaydolan 52 öğrenci keyifli dakikalar yaşadı. Müdürü Okan Dilik, gösterilerden sonra öğrencileriyle birlikte pasta kesti. Okullarına ilginin her geçen gün artığını belirten Dilik, ‘‘Geçen yıl 280 olan öğrenci sayımız bu yıl 404'e yükseldi. Bu bir anlamda başarının onayı’’ dedi.

  EĞİRDİR

  Kaldırımlar yenilendi

  EĞİRDİR Belediyesi ilçeye güzel bir görünüm kazandırmak amacıyla çalışma başlattı. Belediye Fen İşleri Ekipleri ilk aşamada Yeşilada ve Kale mahallelerindeki kaldırımları onarırken, Devrandede Türbesi çevresinde de düzenleme çalışması yaptı.

  Belediye yetkilileri çalışmaların diğer mahallelerde sürdürüleceğini, amaçlarının düzenli ve temiz bir Eğirdir yaratmak olduğunu söyledi.

  GAZİPAŞA

  Çiftçiye gübre dersi

  GAZİPAŞA İlçesi Kahyalar Beldesi'nde üreticilere gübreleme eğitimi verilecek. Antalya Tarım İl Müdürlüğü'nden gelecek gübre uzmanları 26 Eylül'de çiftçileri gübreleme teknikleri konusunda eğitimden geçirecek. Gazipaşa Tarım İlçe Müdürü Hasan Aslan, ‘‘Bilinçli ziraat yapılarak ülke ekonomisi kazanacak’’ dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı