Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bölgeden

  Hürriyet Haber
  02 Mayıs 2000 - 00:00Son Güncelleme : 02 Mayıs 2000 - 00:01

  BUCAK

  Okuma bayramı

  OKUMA-yazmayı öğrenen Burdur'un Bucak ilçesi 1-A sınıfı öğrencileri sertifikalarını öğretmenleri Ayşe şencan'dan aldı. Düzenlenen okuma bayramında tek tek sertifaları dağıtan öğretmen Şencan, öğrencilerini gösterdikleri başarıdan dolayı öperek kutladı.

  VELİLERDEN ALKIŞ

  Kutlama programında öğrenciler, davetlilere velilere fıkra ve hikayeler okudu, çeşitli şarkı ve türküleri seslendirdi. Öğrencilerin sundukları piyes ile folklor gösteri de velilerden bol bol alkış aldı.

  Halim AKÇA/BUCAK (DHA)

  Gazipaşa

  Arıtma tesisine start

  GAZİPAŞA Belediyesi kanalizasyon arıtma tesisi inşaatı başladı. Pazarcı Mahallesi Tepecik Mevkii'nde Hacımusa Çayı kenarında Bektaşlar firması tarafından ihalesi alınan arıtma tesisinin üç ayda tamamlanarak hizmete gireceği bildirildi.

  ALANYA

  Bir günlük tatil

  ANTALYA Huzurevi'nde kalan 34 yaşlı Alanya'nın Okurcalar Beldesi'ndeki Botanik Otel'in bir günlük konuğu oldu. Huzurevinin 6 personeliyle birlikte otele gelen yaşlıları Kaymakam Cengiz Gökçe, daire müdürleri ile Botanik Otel'in sahibi Berat Cömertoğlu karşıladı.

  TEŞEKKÜR

  Bir süre otelin çevresinde gezen huzurevi sakinleri, başta Kaymakam Gökçe ile çalışanlara gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür etti. Kaymakam Gökçe de, ‘‘Sizleri aramızda görmek bizi mutlu etti. Bizleri onurlandırdınız. Teşekkür ediyorum’’ dedi. Sadi NERGİZDAL/ALANYA

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı