« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Boks Federasyonu'ndan Sam'a ziyaret

Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç ve beraberindeki milli boksörler, bir süredir rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi gören milli boksör Sinan Şamil Sam'ı ziyaret ederek moral verdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
ŞAMİL SAM'IN DUYGUSAL ANLARI

Türkiye Diyanet Vakfı Özel 29 Mayıs Hastanesi'nde tedavi görmeye devam eden milli boksör, federasyon başkanı ve sporcu arkadaşlarını hastanede görünce duygusal anlar yaşadı.

Sinan Şamil Sam'ın sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Doç. Dr. Dilek Oğuz, milli boksörün sıkıntılı günleri geride bıraktığını belirterek, “Destek tedavisine devam ediliyor. 10 gün kadar daha antibiyotik tedavisine devam edeceğiz. Taburcu olma konusuna ise bu sürenin sonunda karar verilecek” dedi.

Sinan Şamil Sam ise kendisini çok iyi hissettiğini ve toparladığını ifade ederek, “24 senemi verdiğim boksu özlememek mümkün değil. Gönül isterdi ki spora devam edeyim. Bundan sonra doktorlarım ve federasyon başkanımız uygun görürse, sporcu olarak olmasa da bilgilerimle boksa faydalı olmak istiyorum” diye konuştu.

Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç ise Sinan Şamil Sam'ı sağlıklı olarak görmelerinin kendilerini fazlasıyla memnun ettiğini vurgulayarak, “Federasyon olarak herşeyimizle Sinan'ın yanındayız. Kapımız da gönlümüz de ona sonuna kadar açık. O bizim vazgeçilmez şampiyonumuzdur” ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler